Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieejamākie finanšu pakalpojumi klātienē – PNB Bankā

PNB Banka ir vietējā banka ar nu jau 27 gadu pieredzi, kas ciena savu klientu – gan to, kurš grib lietot modernu internetbanku un aplikācijas telefonā, gan to, kurš drošāk jūtas, ikdienas naudas lietas kārtojot filiālē, viņam saprotamā veidā un valodā. Kamēr citas bankas optimizē savus resursus un ierobežo pieejamību klātienē, PNB Banka nodrošina apkalpošanu klientiem ērtākajā veidā.

Agrita Vagoliņa, PNB Bankas Rīgas reģionālā centra Austrumi vadītāja:

PNB Bankas uzmanības centrā ir cilvēks un cilvēcīgas attiecības, tāpēc mēs turpinām attīstīt Latvijā lielāko bankas filiāļu tīklu, lai nodrošinātu finanšu pakalpojumus ikvienam, kuram tie nepieciešami, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, sociālā statusa vai vecuma. Banka piedāvā plašu, klienta vajadzībām pielāgotu produktu klāstu, kas tādējādi paaugstina klienta dzīves līmeni.

Nav noslēpums, ka pensijas vecuma ļaudīm, kurus mūsdienās ierasts dēvēt par senioriem, dažkārt ir grūti orientēties mūsdienu finanšu džungļos, taču arī viņiem ir nepieciešami bankas pakalpojumi, sākot no konta atvēršanas, lai varētu saņemt pensiju un apmaksāt visus nepieciešamos rēķinus, un beidzot ar iespēju veidot uzkrājumus īpašām vajadzībām. Rūpējoties par senioru interesēm un labsajūtu, PNB Banka ir izstrādājusi vairākus bankas pakalpojumus tieši pensijas vecuma ļaudīm.”

 

Senioriem īpaša attieksme

Viens no iecienītākajiem PNB Bankas pakalpojumiem, ko izmanto vecāka gadagājuma ļaudis, ir bankas konts senioriem. Tas ne tikai ļauj saņemt pensiju bankas kontā, bet arī lietot visus nepieciešamos ikdienas bankas pakalpojumus par viszemāko cenu Latvijā – tikai par 45 centiem mēnesī. Izmantojot šo pakalpojumu, seniors bez maksas var atvērt bankas kontu, lietot maksājumu karti, noformēt bankas pilnvaru, pieslēgt un lietot internetbanku, saņemt konta izrakstus, kā arī saņemt citus bankas piedāvātos pakalpojumus.

Komunālos rēķinus PNB Bankas klientu apkalpošanas centros seniori var apmaksāt arī skaidrā naudā, turklāt par samazinātu maksu – tikai 50 centi par maksājumu.  Banka piedāvā noformēt arī nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi bez vecuma ierobežojuma un veikt komunālos maksājumus tikai par 25 centiem par maksājumu. Turklāt tikai pie mums ir pieejams patēriņa aizdevums – līdz pat 80 gadu vecumam!

Kopš šī gada PNB Banka kopā ar “Mēness aptieku” senioriem no 55 līdz 80 gadiem piedāvā pakalpojumu “Medikamentu iegāde, maksājot pa daļām”, kas nodrošina iespēju recepšu medikamentus iegādāties uzreiz, bet norēķināties par tiem pakāpeniski,  līdz pat sešiem mēnešiem, nepārmaksājot ne centa.

 

Pilsētnieku karte – īpašs piedāvājums jelgavniekiem

2018. gadā tika uzsākta sadarbība ar Jelgavas pilsētas domi par Pilsētnieka kartes ieviešanu. Šobrīd ar PNB Bankas pilsētnieku karti Jelgavas iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības piedāvātās subsīdijas, savukārt ikvienam iedzīvotājam šī karte nodrošina iespēju saņemt izdevīgāko cenu braucienam autobusos Jelgavas pilsētas maršrutos.


Kļūsti par PNB Bankas klientu

Saviem klientiem Banka piedāvā skaidras naudas darījumus, valūtas maiņu, naudas pārskaitījums (gan iekšzemes, gan starptautiskus), īstermiņa kredītproduktus, dažādu veidu apdrošināšanas un citus.

Lai kļūtu par PNB Bankas klientu, nāciet uz kādu no 43 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Ja vēlaties, lai uz PNB Bankas kontu tiek pārskaitīta jūsu pensija, bankas darbinieki palīdzēs aizpildīt VSAA iesniegumu par pensijas saņemšanu PNB Bankas kontā (neaizmirstiet līdzi paņemt pensijas apliecību).

Esat laipni aicināti izmantot bankas pakalpojumus klātienē, tādējādi atvieglojot jūsu ikdienas finanšu rūpes!

PNB Bankas klientu apkalpošanas centrs Jelgavā, Katoļu ielā 18 (veikala RIMI telpās).

 

 

 

 

 

 

Reklāmraksti