Restorāns “Putnu dārzs” atsācis apkalpot apmeklētājus

Restorāns “Putnu dārzs”, kas atrodas viesnīcas “Jelgava” pirmajā stāvā, atsācis apkalpot apmeklētājus: iespaidīgajā terasē, ievērojot visus spēkā esošos epidemioloģiskās drošības nosacījumus, vienlaikus var atrasties vairāk nekā 100 cilvēku.

“Ņemot vērā to, ka apkalpot klientus drīkstam tikai uz terases, mēs esam izstrādājuši pielāgotu ēdienkarti, kuras pamatprincips ir – ātri un gardi. Tā kā uz terases varam uzņemt milzīgu daudzumu cilvēku, ēdiens ir jāpasniedz ātri un tam ir jābūt siltam un kvalitatīvam,” stāsta restorāna šefpavārs Reinis Gūtmanis.

Viņš piezīmē, ka īpašs restorāna lepnums ir deserti. Piemēram, tiek pasniegta populārā Pavlovas kūka, piedāvājumā ir arī dažādi tautiski rudzu maizes deserti. Apmeklētāji var izvēlēties gaļas, zivju un veģetāras maltītes. Pie tam klientiem ir iespēja ēdienu pasūtīt ar piegādi, kā arī izmantot keiteringa (izbraukuma banketa, arī kāzu) pakalpojumu.

Restorāna “Putnu dārzs” terase ir vislielākā Jelgavā. To raksturo ne tikai iespaidīga ietilpība un gleznains iekārtojums, bet terase ir arī lieliska izvēle ģimenēm ar bērniem – mazajiem apmeklētājiem ir ierīkota rotaļu zona.

Reklāmraksti