Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rezultatīvs digitālais mārketings Latvijas uzņēmumiem

Katram uzņēmējam zināms, ka, lai arī digitālais mārketings ir efektīvs un mēdz būt ļoti izdevīgs, tas pēdējā laikā kļūst arī sarežģītāks. Reklāmu klikšķi daudzos mārketinga kanālos kļūst dārgāki, iespēju ir daudz vairāk un arvien svarīgāk kļūst jau sākumā nolemt, kuros kanālos tiks veiktas mārketinga aktivitātes un kuros ne, lai nesanāktu zaudēt lielus naudas resursus, nesaņemot pretī vēlamo atdevi.

Digitālā mārketinga aģentūra MarketMeNow ir salīdzinoši jauna, bet jau var lepoties ar vērā ņemamiem rezultātiem. Šajā rakstā par vienu no veiksmīgiem projektiem.

Konkrētais klients ir banku pakalpojumu brokeris (nejaukt ar ātriem kredītiem). Divus pēdējos gadus ar klientiem strādāja tikai reālā dzīvē, šogad nolēma sākt izmantot digitālās vides iespējas.

Situācija nav pati pateicīgākā - kredītu reklāmas aizliegumi un ierobežojumi attiecas uz visiem, ne tikai pašiem kredītēšanas pakalpojumu sniedzējiem, bet arī starpniekiem. MarketMeNow izveidotā mārketinga stratēģija paredzēja likt uzsvaru uz Google mārketingu - gan Google Ads reklāmām, gan arī bezmaksas Google apmeklētāju piesaisti. Papildus tika izvēlēts partnermārketings kā trešais galvenais mārketinga kanāls. Sekundārie kanāli - sociālie tīkli un e-pasta mārketings.
20190816-1100-marketmenow-2019-08-15-at-
Jau pēc 3 mēnešu sadarbības tika panākts būtisks uzrāviens, iegūti daudzi apmierināti klienti un stiprināta atpazīstamība:

  • Apmeklētāju skaits palielināts pa 430%
  • Pieteikumu skaits palielināts pa 651%

MarketMeNow darbā ar klientiem izmanto savu gadiem krāto pieredzi, kas dod iespēju pielāgot katram klientam piemērotāko digitālā mārketinga stratēģiju, izmantojot efektīvākos mārketinga kanālus.

Aģentūra kopš 2019.gada sākuma no Google Ads pakalpojuma sniedzēja paplašināja savus pakalpojumus ar vairākiem jauniem:

  • Google dabiskā apmeklējuma palielināšana (SEO)
  • Mājaslapu izveide (pamatā Wordpress mājaslapas)
  • Satura izveide (produktu apraksti, mājaslapas saturs, sociālo tīklu saturs, preses relīzes, reklāmraksti, reklāmas teksti, foto, video)
  • Sociālo tīklu reklāmas
  • Partnermārketings (affiliate mārketings)
  • Reklāmas populārākos reklāmas tīklos Latvijā
  • E-pasta mārketings

MarketMeNow dibināts 2018.gadā un tā vadītājs Aigars Armanovs ir viens no pieredzējušākajiem digitālā mārketinga profesionāļiem, kurš darbojas mārketingā jau kopš 2004.gada.

Reklāmraksti