SEO Media – SEO optimizācija un citi pakalpojumi maziem un lieliem biznesiem

Mūsdienās, kad uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanā un procesu virzīšanā liela nozīme ir arī internetam, arvien vairāk uzņēmumu meklē veidus, kā būt pamanāmam arī šajā vidē. Viens no pamatnoteikumiem ir kvalitatīvas mājas lapas izstrāde, taču, lai tā būtu pamanīta starp tūkstošiem citu interneta vietņu, nepieciešams veikt arī vēl citas darbības. Viena no tādām ir SEO optimizācija – darbību kopums, kas palīdz mājas lapai ieņemt augstāku pozīciju Google (un citās meklētājprogrammās). Tas, savukārt, nozīmē labāku interneta vietnes apmeklējumu, zīmola atpazīstamības veicināšanu, lielāku apgrozījumu u.c. biznesa mērķu vienkāršāku īstenošanu. 

SEO optimizācija tiek īstenota saskaņā ar iepriekš izstrādātu stratēģiju un ietver vairākus posmus. Pareizi pielietota, tā nes teicamus rezultātus, tāpēc visdrošāk tās īstenošanu uzticēt profesionāļiem. 

SEO Media – ceļš uz panākumiem 
Viena no kompānijām, kā piedāvājumā ir SEO pakalpojumi, ir digitālā mārketinga aģentūra SEO Media. Sadarbojoties ar savas nozares profesionāļiem, saņemsiet individuāli izstrādātus risinājumus un konsultācijas veiksmīgākai izvirzīto mērķu sasniegšanai. 

Apzinoties dažādās klientu vajadzības un darbības specifiku, aģentūra piedāvā vairāku veidu pakalpojumus. 

SEO optimizācija
Seo Media nodrošina pilna servisa SEO pakalpojumu. Tas ietver izpētes, uzlabojumus un noteiktas darbības, kas jāveic, ievērojot pareizo secību. Būtiskākās SEO pakalpojuma daļas ir:

  • Nozares analīze – atslēgvārdu, konkurentu izpēte, tirgus īpatnību vērtēšana, uz rezultātu tendēta, efektīva plāna izveide;
  • Iekšējā optimizācija – mājas lapas tehniskais audits, ieteikumu izstrāde struktūras un satura optimizācijai, lai interneta vietne atbilstu visām SEO prasībām;
  • Ārējā optimizācija – ārējās optimizācijas stratēģijas izveide efektīvākai atslēgvārdu virzīšanai Googleu.c. meklētājsistēmās.

Uzticot SEO optimizāciju SEO Media speciālistiem, varēsiet būt droši par rezultātu un savu biznesa mērķu ātrāku sasniegšanu! 

Mājas lapas SEO audits
Pilna servisa SEO pakalpojumi ietver mājas lapas SEO auditu, kā mērķis ir novērst tehniskās kļūmes un struktūras nepilnības. Tiem, kuri vēl nav pārliecināti par SEO optimizācijas nepieciešamu vai tā dotajā brīdī nav vajadzīga, iespējams pieteikties bezmaksas SEO auditam. Tas tiek veikts, ņemot vērā vairākus iekšējos un ārējos faktorus. Rezultātā klients saņem vērtējumu, kurā uzskaitīti būtiskākie punkti par lapas tehnisko stāvokli, atbilstību SEO prasībām u.c. 

SEO rekomendācijas 
Lai novērtētu esošās (vai jaunās) mājas lapas stāvokli un atbilstību mūsdienu prasībām, noderīga ir arī SEO rekomendāciju izstrāde. Tā iever apjomīgu lapas izpēti, dodot iespēju saprast, cik efektīvs šis biznesa instruments ir šobrīd, un kādus labojumus veikt, lai mājas lapa darbotos vēl labāk. 

Mājas lapu izstrāde
Tiem, kuri vēl domā par mājas lapas izstrādi vai vēlas izveidot jaunu, kvalitatīvāku lapu, noderēs mājas lapu izstrādes pakalpojumi. SEO Media speciālisti zina, kāda ir laba, mūsdienu prasībām atbilstoša mājas lapa un dara visu, lai tā būtu spēcīgs biznesa instruments – neatkarīgi no uzņēmuma vai organizācijas darbības specifikas un klienta individuālajām prasībām.

Reklāma internetā
Vēl viens no mūsdienās plašāk izmantotajiem un efektīvākajiem risinājumiem atpazīstamības veicināšanai un jaunu klientu piesaistei ir reklāma internetā. Tā tiek izmantota dažādos veidos, un viens no populārākajiem variantiem šobrīd ir reklāmas ar maksu par klikšķi. Šādai reklāmai ir vairākas priekšrocības, piemēram:

  • Maksa jāveic tikai par reāliem apmeklētāju klikšķiem uz mājas lapu;
  • Iespējams piesaistīt klientus uzreiz;
  • Ātri izmērāma atdeve

SEO Media speciālisti palīdzēs izplānot un realizēt veiksmīgu YouTubevideo reklāmu vai reklāmu sociālajos tīklos, Display reklāmas vai efektīvu Remārketinga kampaņu. 

Satura izstrāde
Viens no svarīgākajiem stūrakmeņiem panākumu gūšanā interneta vidē ir kvalitatīva satura izveide. Aģentūra SEO Media nodrošina pārdotspējīga satura izstrādi, kas piesaistīs jaunus klientus un liks augt pārdošanas rezultātiem.  Tiek nodrošināta arī jau esošā satura SEO optimizācija. Papildus tiek piedāvāta arī izveidotā satura noformēšana un ievietošana mājas lapā, kā arī tā izplatīšana dažādos medijos. 

Atslēgvārdu monitorings 
Atslēgvārdu novērošana – monitorings ļauj sekot līdzi mājas lapas svarīgāko atslēgvārdu progresam un svārstībām Google meklētājā. Tas ļauj vienkāršāk plānot pārmaiņas un gaidāmos rezultātus nākotnē. 

SEO Media piedāvā atslēgvārdu monitoringu kā atsevišķu pakalpojumu tiem, kuriem nav vajadzīgs pilna servisa SEO pakalpojumi. 

Seomedia.lv – daudzveidīgi pakalpojumi visām prasībām. Izmanto iespēju sadarboties ar profesionāļiem un esi soli priekšā saviem konkurentiem! 

Reklāmraksti