Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SMS kredīti no 18 gadiem pie Vivus.lv

Līdz ar vasaras sākšanos daudzi vēlas aktīvāk pavadīt savu brīvo laiku, bet  dažādu vēlmju un ieceru īstenošanai pietrūkst nedaudz  naudas. Bet varbūt Jums pietrūkst nedaudz naudas līdz gaidāmajai algai? Lai kāds būtu mērķis un plāni – Jums var palīdzēt ātrais SMS kredīts. Neparedzētos dzīves brīžos Jums noderēs dažāda apmēra ātrie kredīti. Ir ļoti daudz dažādu ātro kredītu kompāniju, kur ļoti izdevīgi varēsiet saņemt nepieciešamos līdzekļus. Ir iespējams aizņemties gan lielākas, gan mazākas kredītu summas. Viss atkarīgs no Jūsu maksātspējas un velmēm.

SMS kredītus izsniedz pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 18 (dažās kompānijas, kredīti tiek piedāvāti klientiem no 21 gadu vecuma) līdz pat 70 gadiem. Lai aizņemtos Jums nepieciešami stabili ienākumi, kas būs kā garantija, ka aizdevumu varēsiet atmaksāt paredzētajā termiņā. Kad būsiet iepazinies ar kredīta līguma nosacījumiem un izvēlējies atbilstošāko piedāvājumu -  varēsiet pieteikt kredītu vēlamajā kredītkompānijā.  Lai pieteiktu aizdevumu būs nepieciešams interneta pieslēgums un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Kredīta atmaksas laiku pēc saviem ieskatiem un finansēm nosaka klients. Kredītu varēsiet atmaksāt dažu mēnešu laikā -  pēc savas izvēles. Ir kompānijas, kas piedāvā iespēju aizdevumu atmaksāt līdz pat 24 mēnešiem (2gadu laikā). Aizņemieties vajadzīgo naudas daudzumu internetā jau tūlīt– kompānijas piedāvā dažāda apmēra kredītus bez liekām formalitātēm – Jums vairs nevajadzēs iet uz banku un pildīt sarežģītas fomalitātes, jo nepieciešamie naudas līdzekļi klientiem tiek izsniegti bez izziņas no darba vietas, ķīlas un galvojumiem. Naudu Jūs saņemsiet ātri - 10 līdz 15minūšu laikā nauda tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Jums ir jāreģistrējas izvēlētās kompānijas mājaslapā, jāizveido savs lietotāja profils, kā arī jānosūta kredīta pieteikums ar nepieciešamo naudas summu. Visbiežāk katras kompānijas mājas lapā nepieciešamās formalitātes ir aprakstītas un norādītas vienkārši, lai ikviens ātri varētu aizņemties nepieciešamo kredīta summu.

Būtiski - kredīta pieteikuma brīdī Jums nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības citās kompānijās. Pretējā gadījumā aizdevums Jums var netikt piešķirts. Aizpildīt reģistrācijas anketu un pieteikties kredītam izvēlētajā kompānijā Jūs varat visu diennakti. Ja Jums ir radušies papildus jautājumi – sazinieties ar izvēlētās kompānijas klientu centru un uzziniet vairāk. Aizņemieties pārdomāti un tikai tad, ja nav citu iespēju kā saņemt nepieciešamo naudu. Aizdevumi internetā – tā ir liela atbildība. Esiet uzmanīgs un aizņemieties saprātīgi.

Reklāmraksti