Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SMS kredīts – Jūsu atbilde negaidītiem tēriņiem

Ir labi, ja ziniet, ka vajadzības gadījumā no kāda varēsiet aizņemties noteiktu summu. Tomēr sms kredītiem ir savi nosacījumi, kas ir jāievēro, lai aizņemšanās būtu veiksmīga un bez liekām problēmām.

Šāda veida ātrie sms kredīti tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem bez parādsaistībām citās kompānijās. Pats galvenais nosacījums – Jums nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi, pozitīva kredītvēsture un atbilstoša maksātspēja.

SMS kredītus visbiežāk izsniedz bez liekām formalitātēm – piesakoties kompānijai Jums nevajadzēs iesniegt ķīlas, galvojumus vai izziņas no darba vietas. Svarīgākie būs Jūsu ikmēneša ienākumi nevis liekas formalitātes. Salīdzinot ar banku piedāvājumiem Jums nebūs lieti jātērē savs laiks – sms kredīti internetā pieejami ātri. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu savā kontā Jūs saņemsiet 10 – 15 minūšu laikā no aizdevuma pieteikuma brīža. Turklāt pieteikties sms kredītam varat no jebkuras vietas Latvijā – visur, kur pieejams stabils interneta pieslēgums. Aizdevuma saņemšanā Jums nepieciešama internetbanka un savs personīgais bankas konts jebkurā no Latvijas bankām.

SMS kredītu priekšrocības – aizņemieties izdevīgi nekā citur
• Jaunajiem klientiem visbiežāk sms kredīti tiek izsniegti bez pirmās procentu maksas t.i. Jums nevajadzēs maksāt procentu likmi. Piemēram, aizņemieties 50 euro un pēc aizdevuma termiņa beigām būs jāatmaksā tieši 50 euro – nekādas papildus izmaksas netiks piemērotas;
• Savukārt, esošajiem klientiem tiek piedāvātas dažādas akcijas un lojalitātes programmas, piemēram, atlaides kredītu pagarināšanai, īpašie piedāvājumi jubilājiem, kredītlimita piedāvājumi u.c. akcijas;
• Gadījumos, ja neesat pārliecināts par aizdevuma savlaicīgu atmaksu ir iespējams izdevīgi pagarināt kredīta termiņu uz noteiktu laiku – 7, 14 vai 30 dienām. Taču tas ir jāveic vismaz 1 dienu iepriekš, lai netiktu aprēķināti soda procenti. Un ņemiet vērā, ka šis ir maksas pakalpojums, taču tā uz laiku varēsiet atlikt savus maksājumus uz piemērotāku laiku;
• Visbiežāk jaunajiem klientiem tiek izsniegti aizdevumi 100 – 300 euro robežās. Pēc sekmīgas 1.kredīta atmaksas ir iespējams aizņemties atkārtoti, nereti pat lielāku summu līdz pat dažiem tūkstošiem euro.

SMS kredīts internetā ir ļoti nopietna atbildība – tieši tapēc pirms aizņemšanās ir jāpārdomā gan naudas vajadzība, gan savas atmaksas iespējas. Neaizņemieties, ja neesat pārliecināts par veiksmīgu aizdevuma atmaksu termiņā. Daudzi debitori tādā veidā sabojā savu kredītvēsturi un vairs nevar aizņemties atkārtoti, kā arī rodas lielas parādsaistības. Esiet apdomīgāks – pirms aizņemšanās ļoti rūpīgi pārdomājiet gan naudas vajadzību, gan savas atmaksas iespējas. Ja neesat pārliecināts par aizdevuma sekmīgu atmaksu – neaizņemieties un nesarežģījiet savu finansiālo situāciju. SMS kredīts būs labs palīgs dažādās dzīves situācijās, piemēram, kad steidzami nepieciešami līdzekļi pārtikas iegādei vai dažādu rēķinu nomaksai. Taču esiet saprātīgs un atbildīgs – aizņemieties tikai tik, cik Jums nepieciešams.

Reklāmraksti