Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tālmācības vidusskola. Esi mūsdienīgs - mācies internetā!

Vairs nav tie laiki, kad izglītību varēja saņemt tikai pavadot laiku skolas solā. Alternatīvā mācību pieeja – tālmācība ir tava iespēju iegūt pamatskolas un vidusskolas izglītību. Saņem valstiski atzītu atestātu mācoties tālmācībā Rīgas 1.Tālmācības vidusskolā, kuras galvenais darbības virziens ir vispārējās izglītības programmu īstenošana ar elastīgu mācību procesu. 

Kas parasti izvēlas mācīties tālmācībā? Cilvēki, kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespējas apmeklēt skolu klātienē. Ja esat nonāci situācijā, ja darbs vai ģimenes dzīve ir prioritāte, tad mācies internetā un nezaudē iespēju iegūt izglītību. Tālmācība būs piemērota personām ar stingru raksturu, kuras pašas prot sadalīt savu laiku. Tas nozīmē, ka mācīties varēsiet ar tādu tempu, kāds jums būs vairāk pieņemams. Mācīties varēsiet jebkurā diennakts laikā – rītā, pusdienās vai vakarā. Turklāt mācību saturs katram apmācamajam tiks sastādīts individuāli. Jūs elektroniskā formātā saņemsiet mācību materiālus, tādā pašā veidā atpakaļ sūtīsiet ieskaites vai citus materiālus. Ja jums radīsies nepieciešamība pēc klātienes konsultācijām, tad arī to var noorganizēt. Taču ērtākai saziņai ar pasniedzējiem varat izmantot e-pastu vai arī organizēt skype konsultācijas. Ņemiet vērā, ka no 2014./2015. mācību gada 1. septembra grupu konsultācijas paredzētas reizi mēnesī (sestdienās). Tās apredzētas ar mērķi, lai varētu atkārtot, sistematizēt un nostiprināt patstāvīgā mācību ceļā apgūtās zināšanas.

Ja dzīvē ir gadījies tā, ka kādu brīdi no skolas un mācībām esi atradis, tad arī tas nav šķērslis, lai iestātos 7. – 9.klasē vai kādā no vidusskolas klasēm.

Par mācību programmām un uzņemšanas noteikumiem plašāk vari uzzināt Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas (R1TV) mājas lapā. Sazinies ar skolas administrāciju un saņem atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Kā skolas pedagogi, tā administrācija neliegs padomu un palīdzēs atrisināt jebkuru problēmu.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – tava iespēja izglītoties neizejot no mājām. Piesakies mācībām pie mums un  novērtē tālmācības procesa priekšrocības! Izglītojamie, kas jau mācās tālmācībā atzīst, ka līdz šim nav varējuši iedomāties to, ka šāds apmācību veids var būt tik ērts un elastīgs. Piemēram, auklējot mājās mazu bērnu var pieslēgties internetam un paralēli apgūt mācību vielu. 

Reklāmraksti