Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tīkla testēšanā “Tele2” iesaista Latvijas iedzīvotājus

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” 9. novembrī veiks vērienīgu tīkla jaudas testu un aicina tajā iesaistīties Latvijas iedzīvotājus, aktīvi lietojot mobilo internetu. Lai to varētu izdarīt, “Tele2” saviem klientiem dod iespēju tērēt neierobežotu interneta apjomu bez maksas. Šāds tīkla jaudas tests nepieciešams, lai saprastu, kuras ir tās vietas Latvijā, kur ir lielākais izaugsmes potenciāls un nepieciešams vēl vairāk palielināt mobilā tīkla kapacitāti.

“Mobilo sakaru operatori izmanto dažādas metodes, lai testētu sava tīkla infrastruktūru – tā kvalitāti un jaudu. Šoreiz mēs vēlamies izmantot vēl nebijušu risinājumu, iesaistot testā pēc iespējas vairāk cilvēku. Šogad tīkla infrastruktūrā un tā attīstībā mēs esam investējuši jau vairāk nekā 6 miljonus eiro, bet, lai labāk noteiktu nākamo gadu attīstības perspektīvas un daudz precīzāk identificētu vietas, kurmūsu klienti izmantos mobilo internetu arvien vairāk, rīkojam šādu testu,” stāsta“Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa

Veiksmīgai “Tele2” tīkla testa norisei 9. novembrī, uzņēmums sagatavojis nelielu “špikeri”, kurā redzamas aktivitātes, kuras visvairāk patērē datus un noslogo tīklu. Kā redzams, tad visvairāk internetu iespējams patērēt, skatoties video saturu, klausoties mūziku, kā arī spēlējot tiešsaistē spēles. Krietni mazāk interneta apjoma tiks izlietots, pārlūkojot sociālos tīklus, veicot balss zvanus internetā, izmantojot ģeolokācijas lietotnes, piemēram,Waze,un e-pastu pārlūkošana.

Ja vēlies pievienoties Tele2 jaudas testam, apmeklē uzņēmuma web lapu https://www.tele2.lv/bezlimits-telefona/.

Reklāmraksti