Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Unikālās “Tulikivi” kamīnkrāsnis – ieguldījums Jūsu komfortā

Grūti iedomāties vēl patīkamāku skaņu par malkas sprakšķēšanu kamīnā. Gada aukstajās sezonās daudzi no mums meklē veidus, kā ne tikai apsildīt savus mājokļus, bet arī padarīt tos elegantākus. Nu jau daudzu gadu garumā klasisko kamīnu vietā arvien biežāk cilvēki sāk izvēlēties modernās kamīnkrāsnis. Iepazīsimies ar tām mazliet tuvāk.

Efektīva alternatīva plaši pazīstamajiem kamīnu veidiem
Kamīni pasaulē ir zināmi un izmantoti jau sen, taču, lai arī malkas degšanas brīdī tie rada patīkamu atmosfēru un siltumu, uzreiz pēc kurināmā izdegšanas telpa atdziest. Tie, kuri vēlas efektīvu siltuma avotu, mūsdienās izvēlas kvalitatīvas kamīnkrāsnis, kas ir nākamais solis kamīnu un krāšņu attīstībā, apvienojot dizaina un estētikas funkcijas no kamīna un siltuma akumulācijas, efektivitātes un mājokļa apsildes funkcijas no krāsns. Papildinot to ar siltuma savācēju, kā arī iespēju pieslēgt kamīnkrāsni apkures sistēmai, lai apsildītu visu mājokli. 

“Tulikivi” ziepjakmens krāsnis – dizains, tehnoloģijas un siltums
Pagājušajā gadā somu kamīnu un krāšņu ražotājs “Tulikivi” laida klajā jaunu kolekciju “Karelia”, kas ietver modernākās kamīnkrāsnis, kuru ražošanā apvienotas lieliskā ziepjakmens jeb talka magnezīta siltumu uzturošās īpašības, mūsdienīgas dizaina tendences un jaunākās tehnoloģijas. Rezultātā tika radīti efektīvi siltumenerģijas nesēji – kamīnkrāsnis, kas, atšķirībā no tiem materiāliem, kurus parasti izmanto kamīnu ražošanā, veiksmīgāk uzkrāj siltumenerģiju degšanas laikā un pēc tam to pakāpeniski izplata telpā, nodrošinot ilgstošu siltumu. Jo smagāka krāsns, jo labāk un ilgstošāk tā apsildīs arī lielāku platību.

Ziepjakmens – dabīgs materiāls no Somijas klintīm
Iespējams, daudzi par šādu materiālu dzird pirmo reizi, tādēļ vērts ar to iepazīties tuvāk. Ziepjakmens pamatā ir magnezīts un talks un šo akmeni iegūst no Somijas klinšu karjeriem. Talks nodrošina akmens pārsteidzošo blīvumu savukārt magnezīts ļoti veiksmīgi absorbē siltumu. Pirmās krāsnis, kas veidotas no šī materiāla, Somijā sāktas ražot jau pirms vairāk nekā diviem gadsimtiem. 
Siltums, kuru rada ziepjakmens kamīnkrāsnis, ir ļoti patīkams, neuzbāzīgs un pozitīvi ietekmē cilvēka veselību. Gaiss telpā netiek padarīts sauss, un tajā nav sadegušu putekļu. Krāsns pēc izkurēšanās spēj saglabāt siltumu telpā līdz pat divām dienām, ko nodrošina krāsns masa un krāsns materiāla siltuma akumulācijas īpašības. Ziepjakmens krāsnīs iespējams kurināt gan ar malku, gan arī skaidu briketēm un arī ar granulām. Degšanas produktu emisiju apjoms atbilst visiem Eiropas standartiem. Šādas akmens krāsnis var izmantot gan kā vienīgo apkures veidu, gan arī kā papildinājumu esošajai sistēmai.

Unikāli dizaini un funkcijas
Iepriekš minētās īpašības nav viss, ar ko izceļas “Tulikivi” ražotās kamīnkrāsnis. Jāpiemin arī to modernie un daudzveidīgie dizaini, kurus iespējams pielāgot dažādu stilu mājokļiem. Krāsni varēsiet ierīkot gan pie sienas, gan arī telpas centrā, vadoties pēc interjera specifikas un savām vēlmēm. Atcerieties, ka “Tulikivi” krāsns būs ne tikai siltuma avots, bet arī skaists dizaina elements. Tiem, kuri novērtē gardas maltītes gatavošanu krāsnī, noteikti patiks kamīnkrāšņu modeļi, kuri papildināti ar kvalitatīvu cepeškrāsni. Ienāciet Tulikivi.lv un aplūkojiet plašo piedāvājumu jau tūlīt!

Reklāmraksti