Unikālās “Tulikivi” krāsnis un kamīni – kādēļ izvēlēties?

Dzīvojot mūsu platuma grādos, nevaram izbēgt no nepieciešamības apsildīt mājokli. Lai gan daļa saimnieku var atviegloti nopūsties, jo viņiem mājās ir centrālā apkure, joprojām ir daudz tādu mitekļu, kuros īstā apkures sistēma vēl nav ierīkota, vai arī esošais risinājums nav piemērots apstākļiem. “Tulikivi” krāsnis un kamīni var šo problēmu atrisināt, kalpojot kā efektīvi un unikāli siltuma avoti, kas vienlaikus ir arī eleganti interjera elementi. Ielūkojieties četros ieguvumos, kurus nodrošina “Tulikivi” ziepjakmens kamīni un krāsnis.

  1. Citāds siltums

Katram apkures veidam ir savas unikālās īpašības. Ziepjakmens kamīns vai krāsns izceļas ar īpaši maigu, patīkamu un dabīgu izstaroto siltumu, kas nodrošina telpā omulīgu atmosfēru. Vienlaikus gaiss telpā nepārkarst un nekļūst sauss, kas ir viena no lielākajām problēmām, ar kuru saskaras centrālās apkures lietotāji ziemas sezonā. Tāpat šī materiāla krāsnis un kamīni izplata siltumu ļoti vienmērīgi, un nepieciešams kurināt tikai divas, trīs stundas, lai siltums tiktu izstarots līdz pat 48 stundām! Šī ir ievērojama kurināmā ekonomija, tādēļ šāda tipa krāsnis un kamīni ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

  1. Unikālais ziepjakmens jeb talka magnezīts

Šis dabīgais materiāls, kurš tiek izmantots “Tulikivi” kamīnu un krāšņu ražošanā, tiek iegūts Somijas karjerā, kas ir viens no lielākajiem kvalitatīvu iežu ieguves avotiem pasaulē. Pateicoties tam, ka ziepjakmenim ir augsts blīvums un īpatnējais svars, kā arī tā sastāvā ir liels daudzums magnēzija, šis materiāls ideāli der siltum avotu ražošanai, jo izceļas ar siltumietilpību un efektivitāti. Vispirms siltuma enerģija uzkrājas materiālā, un pēc tam pakāpeniski tiek izstarota telpā. Taču jārēķinās ar to, ka šāda tipa kamīns vai krāsns sver krietni vairāk nekā klasisko materiālu izstrādājumi.

  1. Elegants un kompakts dizains

“Tulikivi” krāsnis un kamīni izceļas ar lakonisku un vienlaikus daudzpusīgu stilu, kas spēj iederēties dažādu telpu iekārtojumos – gan mūsdienīgi, gan klasiski iekārtotos. Ziepjakmens ir materiāls, kas izceļas ar elegantu izskatu, turklāt agrāk to Ziemeļvalstīs pat izmantojuši, veidojot ēku ārējo apdari. Izturīgās stikla durtiņas ļaus baudīt nomierinošo liesmu spēli kamīnā, vienlaikus rūpējoties arī par drošību, jo tās veidots no dubultā stikla.

  1. Malkas apkure – pārbaudīta vērtība

Malka, kā efektīvs un neatkarīgs kurināmā veids sevi ir pierādījis daudzu gadu garumā, turklāt mūsdienās šis resurss joprojām ir pieprasīts ne tikai tā priekšrocību dēļ, bet arī tāpēc, ka citi kurināmie, piemēram, gāze, ar laiku ievērojami sadārdzinās. Neatkarīgi no tā, kāds laiks būs aiz loga, ziepjakmens krāsns nodrošinās nepieciešamo siltumu, vienlaikus palīdzot ietaupīt resursus, jo kurināšanai nepieciešams salīdzinoši neliels malkas apjoms. Krāsns izkurināšanai būs vajadzīgi vien daži klēpji malkas. Šo alternatīvu var ieviest ne tikai privātmājās, bet arī dzīvokļos, taču pirms tam ieteicams konsultēties ar speciālistu.

Ienāciet Tulikivi.lv un aplūkojiet plašo piedāvājumu ar dažādiem kamīniem, krāsnīm visām gaumēm un vajadzībām!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti