Vai atšķiras LG , Samsung un Beko ledusskapji?

Ledusskapja iegādi var apgrūtināt tieši zīmola izvēle, jo veikalos pieejami dažādu zīmolu ierīces. Šoreiz aplūkosim tādu zīmolu, kā LG, Samsung un Beko ledusskapjus, lai izprastu atšķirības.

LG ledusskapji
LG ledusskapju cena atbilst to kvalitātei. Ir pieejami dažādu modeļu un ietilpības ledusskapji, kas nodrošinās gan komfortu, gan iekļausies virtuves interjerā un pat piešķirs telpai eleganci. Izvēloties ledusskapi, jāizvērtē funkcijas, kuras ikdienā būs nepieciešamas. Jo vairāk funkciju, jo augstāka cena. 

LG ledusskapji piedāvā dažādas funkcijas: automātiskā atkausēšana, aizsardzība no bērniem, ledus gatavotājs, abpusēji veramās durvis un pat vadība ar viedtālruņa palīdzību. Jaunākie modeļi ir ne tikai ietilpīgi un moderni, bet arī energoefektīvi, nodrošinot mazāku elektroenerģijas patēriņu. Kā piemēru var minēt A+ ledusskapja modeli LG GMX844MCKV, kas atšķiras ar krāsu - melna, dizainu, aizsardzību pret bērniem, integrēto Wi-Fi un abpusēji veramajām durvīm.

Samsung ledusskapji
Samsung ledusskapis tiek uzskatīts par uzticamu un ilgi kalpojošu sadzīves tehniku. To dažādās funkcijas un ietilpība apmierina pat visprasīgākos lietotājus. Izplatītākie ir divkameru modeļi ar dzesēšanas un saldēšanas kameru, bet ir pieejami arī vienkameras ledusskapji bez saldētavas.

Ja izvēlēsieties Samsung ledusskapi, arī tad ir  jāizvērtē piedāvāto modeļu funkcijas un to nepieciešamība. Vai tas būs divdurvju vai ietilpīgs daudzdurvju modelis, vai tas ir aprīkots ar No Frost atkausēšanas sistēmu? Varbūt tas būs modelis ar elektronisko vadību, kas palīdzēs precīzāk uzturēt iestatīto temperatūru un ilgāk saglabāt produktu kvalitāti?

Beko ledusskapji
Beko ledusskapji ir pazīstami ar augstu kvalitāti, izturību un energoefektivitāti. Ja vēlaties ierīci ar klusu darbību, praktisku dizainu un dažādām ērtām funkcijām, tad Beko ledusskapis būs piemērota izvēle. 

Viens no modernākajiem Beko ledusskapjiem ir modelis – Beko GN1416231JX. Tas ir nerūsējošā tērauda četrdurvju A++ energoefektivitātes klases ledusskapis ar No Frost atkausēšanas iespēju ledusskapja nodalījumā, kā arī automātisko saldētavas atkausēšanas sistēmu.

Energoefektivitātes vērtējums
Visu trīs zīmolu ledusskapji ir līdzvērtīgi un modeļiem atšķiras ne tikai funkcijas, bet arī energoefektivitātes klase, kas parasti ir norādīta preces aprakstā. Tāpat tiek norādīts enerģijas patēriņš gadā. Jo A klases ledusskapim vairāk plusu (līdz pat +++), jo tas būs dārgāks kā zemākas klases modelis, tomēr noteikti būs ekonomiskāks un pirkums ilgtermiņā atmaksāsies.

Citi būtiski faktori 
Neatkarīgi no zīmola, vēlamā modeļa izvēlē svarīgi ir izvērtēt šādas nianses:

  • Brīvi stāvošais vai iebūvētais ledusskapis, atceroties, ka iebūvēto modeli nebūs iespējams pārvietot, kā arī tā kopšana var izrādīties grūtāka, nekā gaidīts;
  • Ledusskapja tips – bez saldētavas, ar iekšējo saldētavu vai saldētava atrodas augšā vai apakšā;
  • Kopējais tilpums, ledusskapja tilpums un saldētavas tilpums, kas arī tiek norādīts preces aprakstā;
  • Tāpat jāpievērš uzmanība norādītajai temperatūrai saldētavā un atkausēšanas procesa veidam ledusskapja un saldētavas nodalījumā, kas var būt automātisks, No Frost vai manuāls;
  • Ļoti svarīga funkcija ir temperatūras saglabāšanas ilgums atslēgtas strāvas gadījumā, kas atšķiras dažādiem modeļiem.
  • Modeļa cena ir atkarīga ne tikai no zīmola, bet arī no piedāvātājām funkcijām.

Tālāk vajadzētu izpētīt ledusskapja aprakstu, lai pārliecinātos vai tajā ir apgaismojums, kādi ir plaukti, piemēram, plaukts pudelēm, dārzeņu uzglabāšanas plaukts, olu paliktnis.

Ģimenes, kurās aug mazi bērni novērtēs atvērto durvju skaņas signālu. Ja ledusskapja durvis netiek aizvērtas ilgāk par dažām minūtēm, atskan īpašs skaņas signāls, kas atgādina tās aizvērt. Var pievērst arī uzmanību antibakteriālā pārklājuma esamībai, jo tas novērš baktēriju veidošanos un pārtika uzglabājas ilgāk. 

Prasīgākajiem lietotājiem vajadzētu pievērst uzmanību arī ledusskapja vadības veidam, kas var būt elektronisks vai elektromehānisks. Jaunākajiem un modernākajiem modeļiem ir ekrāns, kurā redzams gan produktu daudzums un temperatūra, gan arī mitruma līmenis. Svarīgs ir arī trokšņa līmenis.

Aicinām pievērst uzmanību arī ražotāja norādītajam garantijas laikam un apdrošināšanai pret bojājumiem, ūdeni un zādzībām. Ja Jūs tas neapmierina, piemaksājot, iespējams pagarināt šos laikus un nodrošināties neparedzētiem gadījumiem.

LG, Samsung, Beko un citu ražotāju ledusskapjus plašā izvēlē atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Ieskatieties un izvēlieties sev piemērotāko ledusskapja modeli! 

Reklāmraksti