Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas

VIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas Latvijas iedzīvotājiem nodrošina iespēju saņemt ātri, ērti un vienkārši noformējamus īstermiņa aizdevumus. Tās piedāvātie ātrie kredīti bez ķīlas lieliski noderēs gadījumiem, kad nedaudz pietrūkst naudas līdz nākamajai algas dienai, saskaraties ar negaidītiem izdevumiem, rodas iespēja izmantot kādu izdevīgu akcijas piedāvājumu vai nepieciešama nauda citu mērķu sasniegšanai.Ātrie kredīti bez ķīlas ir aizdevumi, kam nav vajadzīgs nodrošinājums mantiskas vērtības veidā. Šie kredīti ir pieejami pie vairāk nekā 10 dažādām kompānijām un to apmērs parasti nepārsniedz dažus simtus latu un to atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. VIA SMS šajā ziņā ir patīkams izņēmums, jo izsniedz ātros kredītus bez ķīlas līdz pat 1000 latiem un to atmaksas termiņš var būt līdz vienam gadam.Lai piemēroti ātrie kredīti bez ķīlas būtu pieejami ne tikai nelielu izdevumu segšanai, bet arī lielāku mērķu sasniegšanai, VIA SMS piedāvā divus aizdevumu veidus, kas atšķiras ar maksimālo atmaksas termiņu un pieejamo naudas daudzumu. Abi kredīti ir pieejami bez ķīlas un tos var noformēt neticami īsā laikā, 15 minūtēs. Šie kredīti ir:Aizdevums līdz algai;
Naudas kredīts.
Aizdevums līdz algai ir ļoti līdzīgs citiem ātrajiem kredītiem, kas pieejami bez ķīlas. Šis aizdevums ir paredzēts dažādiem nelieliem izdevumiem, piemēram, brīžiem, kad kavējas algas diena vai saskaraties ar negaidītiem izdevumiem. Maksimālais aizdevuma apmērs kompānijas klientiem ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā.Otrs aizdevuma veids pie VIA SMS ir Naudas kredīts. Šie ātrie kredīti ir lielāki nekā citu kompāniju piedāvātiem – maksimālais aizdevuma apmērs var būt līdz pat 1000 latiem. Kredīts ir jāatmaksā laikā no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Tas ļauj aizdevumu atmaksāt pa daļām, tādejādi samazinot ikmēneša maksājumus.VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas ir pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu! 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti