Viedpulksteņi: personīgie treneri un palīgi

Gudrie pulksteņi vai tā saucamie viedpulksteņi pēdējā laikā ir ieguvuši neticamu popularitāti. Tas ir gan personīgais treneris, gan palīgs, gan rīks, kas var aizvietot viedtālruni! Šādas un daudzas citas lietas par viedpulksteņiem jūs dzirdēsiet no tiem, kas jau novērtēja šo elektronisko ierīci. Tas viss ir taisnība, un patiešām viedpulksteņi spēj daudz. Bet vai šāda ierīce ir vajadzīga tieši jums? Saņemt atbildi uz šo jautājumu jūs varēsiet, izlasot mūsu rakstu.

Sāksim ar galveno: ierīces iespējas ir līdzīgas viedtālruņa iespējām, un viedpulksteņi spēj pat vēl vairāk. Šī ierīce paziņos par ienākošām īsziņām un neatbildētiem zvaniem, ziņojumiem no sociālajiem tīkliem un e-pastiem, kalendāra notikumiem un citiem atgādinājumiem. Protams, saņemt šos paziņojumus jūs varat arī savā viedtālrunī, bet ir paziņojumi, ko iespējams saņemt tikai viedpulkstenī. Piemēram, cik zems ir viedtālruņa akumulatora uzlādes līmenis, vai brīdinājumi par paaugstinātu sirdsdarbības ātrumu, kā arī atgādinājumi, ka ir pienācis laiks izkustēties. Viedpulksteņi paziņo arī par uzstādītā mērķa sasniegšanu,  par dienas laikā veikto soļu skaitu un daudz ko citu.

Viedpulksteņi var tikt izmantoti kā mūzikas atskaņotāji, daudzi aprīkoti ar lukturīti, kalkulatoru, diktofonu, bet jaunākie modeļi pat nodrošina interneta pārlūka opciju. Turklāt lielākā daļa šādu viedierīču ļauj atstāt naudas maku mājās un izmantot ierīci norēķiniem par pirkumiem veikalā. Tagad jūs zināt galvenos ieguvumus un varat izlemt, vai jums ir nepieciešama šāda viedierīce. Viedpulksteņi plašā klāstā ir pieejami interneta veikalā rdveikals.lv, kur sev piemērotāko ierīci varat izvēlēties pēc vēlamiem parametriem un funkcijām, kā arī ērti un pārskatāmi salīdzināt izvēlētos modeļus, lai iegādāties sev tādu, kas atspoguļos tieši jūsu individualitāti.

Reklāmraksti