Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vivus.lv - kredīts internetā, ja steidzami vajadzīga nauda

Tu esi pēkšņi nonācis situācijā, kad steidzami vajadzīga nauda? Neatkarīgi no tā, vai nauda vajadzīga steidzamam maksājumam, izdevumiem par medicīnu, kādam pirkumam vai it kā iepriekš paredzamam rēķinam, ienāc Vivus.lv – kredīts internetā šeit ir pieejams.

Vivus.lv kredīts internetā pieejams dažādā apmērā – tā lielums atkarīgs no klienta kredītvēstures un tā, cik lielu summu viņš ir pieprasījis. Mājas lapā norādīts, ka summa var būt gan 400 euro, gan arī 1500 euro. Līdz ar to ikviens klients ar pozitīvu kredītvēsturi var saņemt viņam vajadzībām atbilstošu summu. Visticamāk, ka pirmajā reizē saņemsi mazāku summu, taču to atmaksājot noteiktajā laikā un apjomā varēsi palielināt sev pieejamo klientu. Tas, protams, nenozīmē, ka to noteikti jāizmanto. Vivus.lv atbalsta atbildīgas aizņemšanās principu un aicina klientus aizņemties lietderīgi, ievērojot savas iespējas līdzekļus atmaksāt.

Kādos gadījumos Vivus.lv kredīts internetā nav pieejams?

Vivus.lv kredīts internetā pieejams ikvienam Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi, vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Visbiežākais atteikuma iemesls ir negatīvas ziņas no parādnieku reģistra.

Lai uzzinātu sev pieejamo kredīta limitu, reģistrējies Vivus.lv. Tev nepieciešams savs bankas konts, mobilais tālrunis un e-pasts. Svarīgi, ka Vivus.lv kredīts internetā ir pieejams ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi, ne tikai pilsoņiem. Tāpēc, arī tad, ja esi nepilsonis, naudu Vivus.lv ir iespējams saņemt.

Vivus.lv interneta kredīts ir pieejams bez izziņām no darba vietas, tāpat nav nepieciešams kāds galvotājs vai īpašuma ķīla. Tas nozīmē, ka naudu saņemsi tikai atbilstoši savai kredītvēsturei, kas apliecina tavu attieksmi pret maksājumiem un pieredzi šajā jomā. Ja tu laikus veic maksājumus un neesi iekļuvis parādnieku reģistrā ar negatīvu informāciju, visticamāk, ka naudu Vivus.lv saņemsi.

Kā norādīts Vivus.lv mājas lapā, naudu pēc kredīta apstiprināšanas savā kontā saņemsi 10 līdz 30 minūšu laikā. Gadījumā, ja šis laiks ir ilgāks, sazinies ar Vivus.lv darbiniekiem pa tālruni 67439777 un situācija tiks izskatīta. Tāpat vari rakstīt uz info@vivus.lv vai Vivus.lv mājas lapā sazināties izmantojot Skype čatu vai zvana funkciju.

Reklāmraksti