Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

WebTeachers Franču Valodas Privātstundas Internetā

Franču valoda ir oficiāla valoda 29 valstīs, piemēram, Francijā, Beļģijā, Kanādā, Luksemburgā, Šveicē. Tā ir Eiropas Savienības ceturtā plaši izplatītākā dzimtā valoda. 

Aptuveni 45% mūsdienu angļu valodas vārdu ir franču izcelsmes. Gadsimtu gaitā franču valoda joprojām ir galvenā valoda, kas ietekmē mūsdienu angļu valodu.

Kāpēc izvēlēties privātstundas tieši internetā? 
Laiku nekad nevarēs atgriezt, tāpēc tā ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas cilvēkam ir dota. Izvēloties mācīties valodas pie privātskolotājiem internetā, var ietaupīt ļoti daudz laika, jo klients pats var izvēlēties dienu un laiku kad mācīties. Privātstundas internetā sniedz neatkārtojamu iespēju mācīties atrodoties jebkurā vietā. Vai nav lieliski ziemas tumšajos vakaros mācīties mājās, zem pleda ar siltu tējas krūzi blakus, vai siltā pavasarī ziedošajā parkā starp puķēm? 

Franču valodas privātstundās Internetā var aizmirst par neērtu skolas solu, tas sniegs komfortu un uzlabos mācīšanās spējas. Var aizmirst par garu ceļu uz un no mācību vietas, jo nekur nav jābrauc, tā klients ietaupīs ne tikai laiku, bet arī naudu.  Kā arī, protams, mācīšanās internetā ir lētāka nekā klātienē, taču tā nebūt nav sliktāka. 

Mācies pie WebTeacher un kļūsti par valodu ekspertu!
Personīgas privātstundas ir lielisks veids kā uzlabot savas valodu prasmes. Online valodu skolas WebTeacher zinošie pasniedzēji sniegs jums visas nepieciešamās zināšanas, lai pavisam drīz jūs jau brīvi spētu komunicēt franču valodā, neatkarīgi no tā vai esat ar priekšzināšanām vai nē. 

WebTeacher piedāvā trīs dažādus nodarbību plānus, kuros ir dažāds nodarbību skaits – 1; 10; 30 nodarbības. Jo vairāk nodarbības iegādājies, jo labāka cena!

Ja tomēr vēl nezini vai apmācības internetā ir tas, ko tu vēlies, tad izvēlies vienas nodarbības kursu, kurš ir bezmaksas. Vai nav lieliski mācīties bezmaksas? 

Uzzini vairāk par WebTeachers Franču Valodas Kursiem un piesakies uz bezmaksas nodarbību!

Reklāmraksti