Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZWCAD - CAD programma par konkurētspējīgu cenu

Programmnodrošinājums ZWCAD paredzēts arhitektiem, dizaineriem, inženieriem un projektētājiem dažādās nozarēs, kas ir ieinteresēti 2D un 3D rasēšanā. ZWCAD ļauj izveidot, rediģēt, saglabāt un izdrukāt rasējumus ar paplašinājumu .dwg, .dxf vai .dwf. ZWCAD Latvija pārstāvniecības mājas lapā www.zwcadsoft.lv Jūs varat lejupielādēt programmas ZWCAD+ jaunāko versiju un izmēģināt to BEZ MAKSAS 30 dienu garumā.

ZWCAD – programma, kur „mazāk nozīmē vairāk”
Teiciens „mazāk ir vairāk” kļuvis aktuāls arī projektēšanas programmu lauciņā. Vairs nav tie laiki, kad programmai bija vēlams būt sarežģītai. Liela daļa programmu lietotāju izmanto tikai 10% no pieejamajām funkcijām. ZWCAD projektēšanas komanda pastāvīgi attīsta programmu, kas maksimāli palielinātu tās izmantojamību un samazinātu izmaksas, sasniedzot tos pašus vai labākus rezultātus. Katrā ziņā ZWCAD projektēšanas komanda ir apņēmusies padarīt frāzi „mazāk ir vairāk” attiecināmu arī uz CAD programmām.

ZWCAD ir vienkāršs CAD risinājums
Vienkāršs CAD risinājums ir vesela virkne pazīmju. Pirmkārt, tā ir kompakta programma ar praktiski pielietojamām funkcijām, darbvirsmu jeb „interfeisu”, kā arī ar minimālām pamata prasībām datoram. Atšķirībā no citām programmām, ZWCAD+ ir stabili koncentrējies uz praktisko pielietojamību. Vairāk nekā 95% pieredzējušu inženieru uzsāk darbu ar ZWCAD+ vienas dienas laikā bez papildu izmaksām apmācībai.

Praktiski pielietojamas funkcijas un ērta darbvirsma
ZWCAD komanda ir panākusi līdzsvaru starp 2D pamatfunkcijām un 3D funkcijām, jo programma ZWCAD+ koncentrējas tikai uz tām funkcijām, kuras izmanto projektētāji ikdienas darbā. ZWCAD+ darba virsma jeb interfeiss ir intuitīvs un tajā ir viegli orientēties. Lietotājs, kurš pārzina citas CAD programmas, piemēram, AutoCAD, varēs bez grūtībām uzsākt darbu ar ZWCAD.

Minimālas datora konfigurācijas prasības
Atšķirībā no citām datorprogrammām, CAD programmām bieži vien ir augstas prasības attiecībā uz datora konfigurāciju, kas palielina izmaksas projektēšanas procesam. ZWCAD+ ir optimizējusi datora konfigurācijas prasības. Programma prasa mazāk operatīvās atmiņas salīdzinot ar citām CAD programmām. Zemas pamata prasības datoram nozīmē to, ka lietotājiem ir retāk jāatjauno konfigurācijas vai jāiegādājas jauns un jaudīgāks dators.

Apmācības
Iemācīties strādāt ar ZWCAF ir vienkārši, jo komandas un darbarīki ir maksimāli pielīdzināti populārākajām CAD programmām, piemēram, AutoCAD. Pieejama plaša apmācību video bibliotēka kanālā Youtube, kā arī tehniskās konsultācijas forumos. Programma ir veidota tā, lai lietotājs maksimāli ātri varētu uzsākt projektēšanas darbu.

Lai izmēģinātu BEZ MAKSAS jaunāko programmas ZWCAD+ 2015 versiju, lejupielādējiet to mūsu mājas lapā www.zwcadsoft.lv! Lai ik dienu iegūtu informāciju par ZWCAD jaunumiem, pievienojieties ZWCAD Latvija sekotāju pulkam Facebook-ā un apgūstiet programmas lietošanas knifus.

Par ZWCAD
ZWCAD pārstāvniecība Latvijā, pateicoties sadarbībai ar "ZWCAD Software Co., Ltd.", Baltijas valstīs kopš 2006. gada piedāvā CAD programmatūru "ZWCAD" - AutoCAD analogu par konkurētspējīgu cenu. ZWCAD darbojas .DWG, .DXF formātā un atver AutoCAD failus versijās no 2.5 - 2015. Programmu ZWCAD savā darbā lieto jau vairāk kā 320 000 klientu vairāk kā 80 valstīs dažādās nozarēs: arhitektūra un būvniecība, detaļu un instrumentu ražošana, inženiertīkli, smagās tehnikas un rūpniecisko iekārtu ražošana, un daudzās citās nozarēs.

ZWCAD pārstāvniecība Latvijā
+371 66116700
info@zwcadsoft.lv  
www.zwcadsoft.lv

Reklāmraksti