Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izvirzīt lāpnesi

Olimpiskās lāpas stafetē, kas 2008.gadā Pekinā ievadīs XXIX vasaras olimpiskās spēles, piedalīsies divi Latvijas lāpneši. Viens no mūsu valsts pārstāvjiem Pekinas Olimpiskās lāpas stafetei tiks izvēlēts no iedzīvotāju vidus, savukārt otru ilggadēja olimpiskās kustības un spēļu atbalstītāja kompānija «Samsung» izraudzīsies no saviem tirdzniecības partneriem.

Latvijas pārstāvjiem jau trešo reizi tiek sniegta iespēja piedalīties Olimpiskās lāpas stafetē. No 3. līdz 30.septembrim interneta mājas lapā www.samsung.lv ikviens var pieteikt visatbilstošāko kandidātu, uzrakstot eseju par viņa iedvesmojošo dzīvesstāstu un pamatojot, kāpēc tieši šim cilvēkam būtu jākļūst par olimpisko lāpnesi (pretendentam jābūt vismaz 14 gadu vecam un jāspēj noskriet 400 metru garu stafetes posmu bez fiziskām grūtībām).«Eseju konkursa ideja ir atrast cilvēku, kurš ar savu neparasto, pašaizliedzīgo vai aizraujošo dzīvesstāstu kļuvis par paraugu un iedvesmas avotu apkārtējiem un godam varētu pārstāvēt Latviju Pekinas Olimpiskās lāpas stafetē. Esmu pārliecināts, ka mēs katrs pazīstam šādu cilvēku, nav svarīgi, vai tas būtu tuvs draugs, kolēģis, radinieks vai kaimiņš. Ceram, ka iedzīvotāji aktīvi piedalīsies konkursā un saņemsim daudz sirsnīgu un aizkustinošu eseju,» teic «Samsung» mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Andis Sproģis. Kā informē lāpnešu atlases rīkotāji, 20 piemērotāko kandidātu esejas izvērtēs žūrijas komisija - Latvijas Olimpiskās komitejas un «Samsung» pārstāvji. Nākamajā kārtā tikušais desmitnieks savukārt tiks aicināts uz individuālām intervijām un piedalīsies Latvijas lāpnešu atlases finālā 16.oktobrī. Uzvarētājam būs tas gods pārstāvēt valsti 22 tūkstošu lāpnešu vidū.Saskaņā ar tradīciju, olimpiskā lāpa tiks aizdegta Grieķijā, Olimpā 2008.gada 25. martā. Līdz 3.maijam tā ceļos cauri 23 valstīm piecos kontinentos, veicot 97 000 kilometru, bet no 4.maija līdz 8.augustam olimpiskās uguns 40 000 kilometru garais ceļš vedīs cauri 31 provincei un 113 pilsētām Ķīnā.

Pievieno komentāru

Sports