Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina posties nakts pusmaratonam

Jelgavas nakts pusmaratons, kas ir viens no seriāla «Skrien Latvija» posmiem, notiks 25. jūlijā, taču par līdzdalību interesenti aicināti padomāt jau laikus. Jo vairāk tāpēc, ka, līdzīgi kā iepriekšējos gados, Jelgavas pašvaldība pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem jebkurā no distancēm piedāvās bezmaksas kvotas, uz kurām pieteikšanās sāksies 1. martā.
Kā informē Sporta servisa centrs (SSC), piedāvājumā būs 1400 kvotu: 100 – pusmaratona distancē, 250 – 10 kilometru, 500 – piecu  kilometru distancē un tikpat arī bērnu skrējienā, bet vēl 50 – nūjošanā. Informācija par reģistrēšanos bezmaksas dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā tiks publicēta 1. martā «Skrien Latvija» un «Sportlat» feisbuka lapā. Pieteikties uz bezmaksas vietām varēs līdz 15. jūlijam vai tik ilgi, kamēr kvotas būs pieejamas.
Dalībai skriešanas seriālā tiks komplektēta arī pilsētas komanda. “Pieteikties tajā var ikviens, taču  jāņem vērā, ka pusmaratona distanci pēc nolikuma skriet drīkst 2004. gadā dzimušie un vecāki,” atgādina SSC sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Knusle. “Tāpat potenciālajam dalībniekam jābūt gatavam startēt vismaz piecos seriāla posmos.”
Pieteikties līdzdalībai komandā var līdz 29. februārim, e-pastā  (Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv) norādot vēlamo distanci un labāko rezultātu, kas tajā sasniegts ne vēlāk kā pēc 2018. gada 1. janvāra, kā arī sniedzot īsu aprakstu par sevi un motivāciju pārstāvēt Jelgavu tās komandā. 
Skriešanas seriālam šogad būs astoņi posmi: 11. aprīlī Liepājā, 25. aprīlī Daugavpilī, 30. maijā Rēzeknē, 21. jūnijā Ventspilī, 25. jūlijā Jelgavā, 8. augustā Kuldīgā, 20. septembrī Valmierā un 17. oktobrī Siguldā. Līdz 29. februārim mājaslapā www.skrienlatvija.lv, kā arī «Sportland» veikalos Latvijā var iegādāties sezonas abonementus, turpat notiek arī reģistrācija atsevišķiem seriāla posmiem. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Sports