“Albatroz” izturība ļauj “sausā” uzvarēt “Karosta” (FOTO)

“Albatroz” SC/FS “Jelgava” futbolisti ar “sauso” rezultātu 4:0 (0:0; 4:0) uzvar pretiniekus no FK “Karosta” Latvijas futbola 2. līgas pirmā posma 9. kārtas spēlē, kas sestdien norisinājās uz FK “Jelgava” sporta bāzes mākslīgā laukuma.


Viesi no FK “Karosta” bija rūpīgi gatavojušies spēlei un pirmajā puslaikā spēja rādīt ļoti cienīgu pretestību jelgavniekiem. “Albatroz” jaunieši sākumā izskatījās nepārliecinoši, pieļāva daudz kļūdas saspēlē, kas varēja maksāt ar zaudētiem vārtiem. Liepājnieku spēlētājam Sandim Vārpiņam bija lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu 31. minūtē, bet no drošas pozīcijas viņš aizsita bumbu garām vārtiem. Pēc šī nerealizētā momenta, bumbas kontrole sāka pāriet “Albatroz” futbolistu rokās un jau 36. minūtē Vladislavam Žiham bija iespēja kļūt par pirmo vārtu guvēju, bet liepājnieku vārtsargs Gustavs Krists Šukste izglāba savu komandu.


Otrajā puslaikā “Karosta” futbolistiem acīmredzami beidzās spēki, un jelgavniekiem tika dota iespēja kontrolēt spēles gaitu pilnībā. 48. minūtē viesu soda laukumā no kājām tika nogāzts Žihs un vienpadsmit metrus soda sitienu precīzi realizēja Artjoms Šaboha, atverot maisam galu – 1:0. Līdz spēles beigām vārtus vēl guva Mārcis Peilāns, Renans de Oliveira un Bruno Agnis Čākurs, noslēdzot spēli ar rezultātu – 4:0.


Divas spēles līdz pirmā apļa beigām “Albatroz” ir nostiprinājušies turnīra tabula pirmajā vietā, un priekšā viņus gaida spēle vēl ar diviem spēcīgiem pretiniekiem – 27. septembrī ar FK “Priekuļi”, bet 3. oktobrī – FK “Salaspils”.


Konteksts

“Albatroz” SC/FS “Jelgava” komanda tika izveidota apvienojot Rīgas “Albatroz” SC un futbola skolas “Jelgava” U-18 vecuma jauniešu vienību, lai varētu piedalīties Latvijas futbola 2. līgā. No Rīgas komandas sastāva tika iekļauti tikai divi spēlētāji un komandas kodols veidots no Jelgavas jauniešiem. Futbola skola “Jelgava” plāno šo komandu izvest caur visām līgām, gūstot pieredzi spēlējot ar pieaugušajiem, lai perspektīvā startētu "Optibet" Virslīgā.   

Pievieno komentāru

Sports