Ap 200 sportisku cilvēku izbauda Ziemassvētku kauju apstākļus rogainingā (FOTO)

63 komandas sešu stundu distancē un 17 trīs stundām paredzētajā, nosarmojuši un ledus gabaliņiem aplipuši, finišēja Ziemassvētku kauju simtgadei veltītajā rogainingā.

Nebaidīdamies no sala, ap 200 orientēšanās sporta un jo īpaši rogaininga cienītāju bija pulcējušies sestdien pie Kalnciema vidusskolas, gatavi maršrutam Ziemassvētku kauju apkaimē. Šķūrēts bija vienīgi ceļš gar Kalnciema skolu uz Mangaļiem un tālāk uz Ložmetējkalnu, kā arī Rotberga stiga, taču kontrolpunku meklējumos dalībniekiem lielākoties nācās brist gan piesnigušus mežus, gan vēl neaizsalušus purvus. Tomēr sūdzamies par grūtībām nedzirdēja nevienu no finišējušajiem.

Pie ugunskura Mangaļos varēja iemalkot siltu tēju, ko lielākā daļa labprāt arī darīja. Solīto evakuācijas «busiņu» gan izsauca tikai viena komanda ar acīmredzot jau paredzami atbilstošu nosaukumu – «Apmaldījies karavīrs».«Brīnišķīga ziemas diena, labs treniņš, gatavojoties šogad Latvijā gaidāmajam pasaules čempionātam rogainingā,» pēc sešām stundām pasākumu novērtēja 2010. gada pasaules čempionāta bronzas medaļu ieguvēji un Eiropas čempionu titulu īpašnieki tukumniece Anita Liepiņa un cēsinieks Valters Kaminskis.


FOTO; Raitis Puriņš; Atis Luguzs

Pievieno komentāru

Sports