«Armets» fināla cienīgā trillerī uzvar «Ozola» basketbolistus (FOTO)

Jelgavas pilsētas čempionāta otrajā spēļu kārtā dramatiska cīņa norisinājās starp «Armeta» un «Ozola» komandām, kas nespēja uzvarētāju noteikt pamatlaikā. Ļoti rezultatīvā, spraigā, dramatiskā un notikumiem bagātā spēlē uzvaru ar 94:91 svinēja «Armeta» spēlētāji, kas maču noslēdza tikai četru vīru sastāvā.

«Ozolu» komanda iesāka spēli ir milzīgu pārliecību, pirmajā ceturtdaļā izvirzoties vadībā ar 24:11, uz ko pretinieki otrajā ceturksnī atbildēja ar savu ofensīvu. Turpmāk spēle izlīdzinājās. Lai arī abām komandām bija labas izdevības «aizskriet» un izrauties, tas nenotika. Mača uzvarētāju nācās noteikt pagarinājumā, kurā sekmīgāk ar 12:9 nospēlēja «Armeta» basketbolisti, kas vairāku spēlētāju piezīmju normas dēļ, dueli noslēdza ar četriem spēlētājiem. Uzvarētāju sastāvā Edgars Krūmiņš guva 44 punktus, bet Andris Justovičs sakrāja 35. «Ozola» sastāvā Toms Kārlis Broks atzīmējās ar 35 punktu guvumu, savukārt Emīls Kravinskis guva 26 punktus.

Tikmēr pie otrā panākuma turnīrā tikuši «Doka» basketbolisti, kas itin līdzīgā spēlē ar 63:54 pieveica sīksto «Skandijs» vienību no Dobeles. Kaspars Neimanis sekmēja «Doks» uzvaru ar 16 punktiem, bet dobelniekiem Mārtiņš Jermancāns izcēlās ar 18 punktiem.

Bez kārtīgas cīņas neizpalika arī «Kultūras» un «Vilku» duelis. Pēc pirmajām divām sekmīgām ceturtdaļām «Kultūras» basketbolisti atradās vadībā ar 49:36, kam sekoja spēcīga «Vilku» atspēlēšanās ar 24:14, tomēr pamatlaika pēdējā spēles nogrieznī neapturams bija «Kultūras» līderis Jānis Bērziņš, kurš guva 37 punktus un palīdzēja savai komandai izcīnīt uzvaru ar 91:75.

Kārtas ceturtajā spēlē «Ķepas», kuru sastāvā pievienojušies Jelgavā atpazīstami basketbola veterāni - Ainis Lagzdiņš un Artis Putniņš, ar 52:39 pieveica «Rokijus». Uzvarētāju rindās Edgars Tramdaks izcēlās ar 14 punktiem, bet zaudētāju vienībā Krišjānis Dzalbe tika pie 12.

Kārtas noslēdzošajā spēlē «Valauto» ar ļoti vāju demonstrējot ļoti vāju sniegumu, tomēr spēja gūt uzvaru ar 55:51 pār «JNSS/Sesava» komandu. Mārtiņš Kiziks izcēlās iespaidīgu «double-double», sakrājot 18 punktus un izcīnot 18 bumbas zem groziem, no tām septiņas uzbrukumā. Sesaviešu sastāvā Kārļa Maniņa kontā 13 punkti.

Nākamās spēļu kārtas paredzētas Jelgavas sporta hallē 18. un 19.februārī. Abas dienas spēļu sākums paredzēts no pulksten 10.2.kārtas rezultatīvākie spēlētāji (gūtie punkti vienā spēlē):

Edgars Krūmiņš («Armet») – 44,

Jānis Bērziņš («Kultūra») – 37,

Andris Justovičs («Armet») – 35,

Toms Kārlis Broks («Ozols») – 35,

Emīls Kravinskis («Ozols») – 26,

Jānis Tiltiņš («Vilki») – 22

Jānis Blaubergs («Kultūra») – 19,

Mārtiņš Kiziks («Valauto») – 18,

Gundars Saidans («Vilki») – 18,

Mārtiņš Jermancāns («Skandijs») – 18.


FOTO: spēle starp «Ķepām» un «Rokijiem»

Pievieno komentāru

Sports