Astoņu valstu izlases samēro spēkus sieviešu lakrosa turnīrā Jelgavā (FOTO)

Ar pusfināliem, fināla spēlēm un cīņām par pārējo vietu sadali šodien Zemgales Olimpiskajā centrā noslēdzas starptautisks sieviešu lakrosa turnīrs, kas uz trīs dienu mačiem Jelgavā pulcējis izlases no astoņām Eiropas valstīm – Latvijas, Spānijas, Beļģijas, Šveices, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas un Velsas Lielbritānijā.

„Turnīru sadarbībā ar Eiropas Lakrosa federāciju rīko Latvijas Lakrosa federācija, un tā mērķis ir pārbaudīt spēkus, gatavojoties Eiropas čempionātam, kas notiks jūlijā Izraēlā,” stāsta Latvijas federācijas valdes loceklis Edgars Vasiļevskis.

Astoņas komandas vispirms aizvadīja spēles apakšgrupās, sestdienas pievakarē jau notika ceturtdaļfināli, bet šodien – cīņas par galīgo vietu sadali. Latvijas izlase pēc piekāpšanās pirmā mača izskaņā ar 6:7 norvēģietēm, bet turpinājumā ar 8:2 un 9:3 pārspējot attiecīgi Beļģijas un Itālijas izlases, savā apakšgrupā ieņēma pirmo vietu. Ceturtdaļfinālā tā saveda kopā ar Šveici, ko izdevās pārspēt ar 7:5, bet šodien pusfinālā pretī stāsies turnīra favorītes Velsas komandas spēlētājas. Spēles par godalgoto vietu sadali Zemgales Olimpiskajā centrā sāksies pulksten 14.

Latvijas izlases rindās ar vārtu guvumiem ik spēlē izcēlusies arī jelgavniece Valērija Druzjaka. 

Vairāk par turnīru – nākamajā „Zemgales Ziņu” numurā.

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Sports