Badmintona federācija rīko tiešsaistes seminārus

Laikā, kad Covid-19 pandēmijas dēļ badmintona treniņos un sacensību kalendārā ir pārtraukums, Latvijas Badmintona federācija tiešsaistē rīko bezmaksas tālākizglītības seminārus treneriem un tiesnešiem visā pasaulē, kas varētu būt saistoši arī citu sporta veidu pārstāvjiem, informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Pirmais tiešsaistes seminārs norisinājās 2. aprīlī, un tajā piedalījās 128 treneri – ne tikai no Latvijas un Eiropas, bet arī tādām tālām valstīm kā Indonēzija, Malaizija, Taizeme, Indija un Dienvidāfrika. Seminārā kādreizējais Nīderlandes badmintona izlases galvenais treneris Martijns Van Doremalens aplūkoja divas tēmas: kā veidot gada plānu augstu sasniegumu sportistiem un talantu attīstības plānošana. 

"Plānojam aktīvi izmantot šo dīkstāves laiku. Rīkosim seminārus katru nedēļu. Ir tik daudz tēmu, par kurām gribētos uzzināt vēl vairāk un padziļināti. Šis ir ļoti piemērots laiks šādiem semināriem. Tagad neko citu darīt nevaram," norāda Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka pirmais tiešsaistes seminārs tika rīkots no Jelgavas. Semināri tiek rīkoti “Zoom” platformā un tiek tiešsaistē pārraidīti arī “Youtube”, kur pēcāk pieejami arī semināra ieraksti. 

Nākamais seminārs notiks 7. aprīlī, un tēma būs – kā efektīvi trenēt pārus, savukārt 9. aprīlī būs seminārs badmintona tiesnešiem, kas specifikas dēļ netiks pārraidīts tiešsaistē. "Šobrīd apzināti plānojam tikai divas nedēļas uz priekšu, jo tad, kad varēs atgriezties sporta zālē, tad būs cits dienas režīms," piebilst K.Rozenvalds. 

Reģistrēties tiešsaistes semināriem iespējams ŠEIT, savukārt semināru ieraksti pieejami arī “Youtube” kanālā "Badminton LV".  

Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Sports