Basketbols. BK «Jelgava» svin pirmo uzvaru LBL (ar foto) 3

Pēc LBL pirmās divīzijas spēlēs piedzīvotajiem trim zaudējumiem svētdien savu pirmo uzvaru Zemgales Olimpiskajā centrā guva BK «Jelgava», ar 85:52 pārspējot Latvijas U18 izlasi.

U18 izlasei savukārt tā bija pirmā spēle Latvijas Basketbola līgā (LBL), un tās starts šajā turnīrā basketbola aprindās tika gaidīts ar zināmu nepacietību. Tomēr BK «Jelgava» basketbolisti, kaut šogad komanda nevar lepoties ar ļoti meistarīgu spēlētāju pārbagātību, izrādījās krietni rūdītāki pār Gunta Endzela trenētajiem jauniešiem.Jau spēles sākumā mājinieki ieguva lielu pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas 24:7, līdz pārtraukumam viesiem gan izdevās rezultāta starpību samazināt –  43:21, pie kam mājinieku līderis Edgars Krūmiņš pamanījās sakrāt 4 piezīmes. Tomēr jelgavnieku lielāka pieredze izpaudās arī otrajā puslaikā, un mājinieku uzvara neradīja šaubas.E.Krūmiņš pamanījās gūt 28 punktus, kā arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem. 17 punktu Reiņa Strupoviča kontā, 8 guva Ivars Grasmanis, pa 7 punktiem sakrāja Jānis Lasmanis un Andris Justovičs. Viesu rindās 12 punktu guva Dmitrijs Brizgalovs, pa 11 – Toms Leimanis un Oskars Liepiņš.Jācer, ka pirmā uzvara uzlabos BK «Jelgava» basketbolistu garastāvokli un kliedēs ap komandu valdošo ne visai optimistisko gaisotni. Nākamā LBL spēle 2. novembrī izbraukumā ar ļoti spēcīgo BK «Valmiera» komandu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Veilands - anonīmajam Visuredzim

Vai tu tiešām domā, ka tevi var saukt par basketbola līdzjutēju? Domāju, šo spēli Jelgavā neiznīcinās ne Rāviņš, ne tas aprējēju koris, kuram esi pievienojies (barā taču vieglāk!).

pirms 10 gadiem, 2011.10.31 12:54

Veilandam

Vai tu to savu prātu galīgi esi nodzēris?! Vai tu neredzi kā Rāviņš savu ambīciju dēļ iznīcina basketbolu Jelgavā? Vai tu tiešām domā ka BK Jelgava var saukt par komandu?

pirms 10 gadiem, 2011.10.31 11:04

Sports