Basketbols. Daudzu skatītāju atbalstīti, latvieši tomēr zaudē Krievijas izlasei (pievienota fotogalerija) 3

Latvijas un Krievijas pārbaudes spēlē, gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, sestdienas vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā pārliecinoši – ar 84:59 vinnēja viesi. Savukārt sanākušie jelgavnieki atzinīgi vērtēja faktu, ka šāda līmeņa spēle notiek Jelgavā.

Rezultātu Jelgavā atklāja Krievijas izlases līderis Andrejs Kiriļenko, taču arī mūsu valsts izlase neatpalika, gūstot punktus. Spēles pirmo ceturtdaļu Ainara Bagatska trenētā Latvijas valstsvienība noslēdza ar septiņu punktu deficītu. Pēc nelielas atelpas otrās ceturtdaļas sākumā mūsu puiši saņēmās un pat izvirzījās vadībā. Prieki bija īsi, jo jau drīz viesi atguva spēles iniciatīvu un pirmo puslaiku noslēdza ar 33:41. Krievu ātrumu un precizitāti latvieši nespēja lauzt arī spēles tālākā laikā, līdz izskaņā piekāpās Krievijas valstsvienībai ar rezultātu 59:84. «Nav patīkami zaudēt, bet traģēdijas nav, jo lielākajā spēles daļā nespēlējām slikti. Jāņem arī vērā, ka pretī bija ne tuvu ne pati vājākā Eiropas komanda. Par laimi, jauni spēlētāji parasti ilgi nepārdzīvo neveiksmes. Jākoncentrējas nākotnei, nevis pagātnei,» spēli vērtē mūsu valsts izlases galvenais treneris.ZOC tribīnes bija skatītāju pilnas un, kā atzina uzrunātie līdzjutēji, kaut ko tādu Jelgavā laist garām vienkārši nebija iespējams. «Ciemojos pie vecākiem Jelgavā un biju priecīgs, ka tieši šodien Jelgavā notiek tāds mačs. Mūsējie spēlēja labi, bet pietrūka psiholoģiskās stabilitātes. Latvijai ir jauna komanda un vēl daudz kas priekšā. Puiši cenšas, tāpēc prieks. Ļoti ceru, ka šī nebūs pēdējā tāda līmeņa spēle Jelgavā,» atzina rīdzinieks Jānis Spunne.«Jelgavā esmu sekojis līdzi amatierlīmeņa basketbolam, bet šī jau ir daudz nopietnāka un garām laist nevar. Jelgavā mīl basketbolu, to var redzēt pēc skatītāju pilnajām tribīnēm. Gribētos gan izlases sastāvā redzēt arī kādu jelgavnieku, bet mums ir, kur augt - skat, kāda halle Jelgavai,» priecājas jelgavnieks Edgars Isaks. «Šādas spēles Jelgavā nenotiek katru dienu un nevarēju neatnākt. Man ļoti patīk,» atzīst Latvijas līdzjutēja Inga Skrodere.Par vērtīgākiem spēlētājiem Latvijas izlasē atzīts Jānis Blūms, bet Krievijas valstsvienībā – Vitālijs Fridzons.Jāatgādina, ka 27.augustā pulksten 17 ZOC pēdējā mačā pirms došanās uz Šauļiem Latvijas komanda tiksies ar Lielbritānijas izlasi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Māris

Man nu ļoti patika šī spēle piekrītu Jurkam laikam uz Angļiem arī iešu atbalstīt Latviju.
Atbalsts bija milzīgs pats bļāvu,otrā dienā balss nedaudz bija aizsmakusi bet tā viss kārtībā.Priecē tas ka ZOC viss bija sakopts un tīrs.

pirms 10 gadiem, 2011.08.16 16:26

jurka

Labais, man patika. Uz angļiem iešu vēl. Atbalstu gan varēja just, arī pats ... varēja vairaķ pacensties pabļaut.

pirms 10 gadiem, 2011.08.14 13:41

...

Cik nu atbalstīja, tikai pēc iemestajiem groziem aplaudēja. Tas arī bija viss.

pirms 10 gadiem, 2011.08.13 22:46

Sports