Basketbols. «Jelgava» atzīst «Delikatesas» pārākumu

Basketbola klubs «Jelgava» 1.oktobrī Lietuvas pilsētā Jonišķos aizvadīja pārbaudes spēli pret vietējo «Delikatesas». Jelgavnieki piedzīvoja pirmo zaudējumu pārbaudes spēļu ciklā, piekāpjoties lietuviešiem ar 89:98.

Mača sākums veiksmīgāks izdevās mājiniekiem. Lai arī pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 21:21, turpmākajā spēles gaitā Jonišķu kluba basketbolisti pārņēma vadību un svinēja uzvaru mačā. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki vienu brīdi atradās iedzinēju lomā ar -19, taču Kaspara Vilcāna padotie spēles beigas spēja aizvadīt veiksmīgāk, noslēdzot maču ar -9 (89:98), informē kluba preses dienesta pārstāvis Jānis Tiltiņš. «Jelgavas» sastāvā ļoti produktīvu sniegumu uzrādīja Reinis Strupovičs, kurš guva 34 punktus (2p. – 9/14, 3p. – 5/9, 1p. – 1/2). Savukārt desmit punkti komandas kapteiņa Edgara Krūmiņa kontā. Nākamo pārbaudes spēli jelgavnieki aizvadīs pirmdien, Zemgales Olimpiskajā centrā, kad atkārtoti tiksies ar Lietuvas klubu. Spēles sākums pulksten 19.30. Ieeja uz spēli ir bez maksas.