Basketbols. «Jelgava» sezonu sāks ar spēli pret Latvijas Universitāti 4

Trešdien pulksten 19 Zemgales olimpiskajā centrā pirmo oficiālo spēli 21.Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonā aizvadīs basketbola klubs «Jelgava», kas tiksies «Latvijas Universitātes» (LU) komandu no Rīgas.

Jelgavniekiem un basketbola mīļotājiem jau bija iespēja novērtēt jaunā kluba sniegumu pārbaudes spēlēs. Vienā no tām, spēlē pret LBL 2.divīzijas klubu «Barons», mūsu basketbolisti svinēja uzvaru ar 95:83, savukārt pret Lietuvas 2.spēcīgākās līgas klubu Jonišķu «Delikatesas» divreiz tika piedzīvoti zaudējumi – 89:98 (izbraukumā) un 82:84 (savā laukumā), atgādina kluba preses dienests. Piedzīvotie zaudējumu kaimiņu klubam nav sagrāvuši «Jelgavas» basketbolistu motivāciju vai ietekmējuši cīņas sparu, bet gan norādīja uz kļūdām un nepilnībām, pie kā vēl jāpiestrādā treniņos. Puiši cītīgi turpina trenēties divas reizes dienā un ir gatavi pirmajai šīs sezonas cīņai, kas notiks mājas zālē, savu skatītāju un fanu priekšā.«Pirmā spēle būs svarīga ne tikai spēlētājiem un komandas trenerim, bet arī kluba vadībai, kas centīsies sagādāt basketbola svētkus ikvienam, kurš būs ieradies noraudzīties spēli klātienē. Ieeja uz spēli būs bez maksas,» informē kluba pārstāvis Jānis Tiltiņš. Trešdienas pretinieku komanda arī starp sezonā cītīgi gatavojusies jaunajai sezonai. LU sastāvā ir izmaiņas gan treneru korpusā, gan spēlētāju sastāvā, komanda kļuvusi spēcīgāka. Piesaistīti vairāki talantīgi spēlētāji, kas vairs nedomā iejusties līgas pastarīšu lomā, kā pērnajā sezonā. Abu komandu starpā sagaidāma spraiga, bezkompromisa cīņa. No Jelgavas kluba nav ziņas par traumētiem spēlētājiem, tādēļ uz spēli ierindā būs visi 12 vīri. Komandas pieteikumā sekojoši basketbolisti – kapteinis Edgars Krūmiņš, Andris Justovičs, Armands Seņkāns, Artūrs Ausējs, Ivars Grasmanis, Jānis Lasmanis, Kalvis Krūmiņš, Kaspars Paegle, Mārtiņš Rugājs, Mārtiņš Zarāns un Reinis Strupovičs. Galvenais treneris – Kaspars Vilcāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Bukvalds

Nē nu tas, ka tev viss kopumā ir skumjā paskatā..galvenokārt no īpašnieku puses, tas ir skaidrs ikvienam, kas kaut mazleit kko saprot un zin...bet tāpēc jau nav jānāk atbalstīt viņi...nākam atbalstam džekus, kas neskatoties ne uz kādiem ***em un izdarībām spēlē un turpina spēlēt...un spēlēs...un domāju pietiekoši labi splēlēs, lai nebūtu jākakā uz galvas, lai gan latvieš to vislabāk prot...

pirms 10 gadiem, 2011.10.11 01:07

Jānis Tiltiņš (BK Jelgava)

Visi laipni aicināti uz jaunā kluba sezonas pirmo spēli!

pirms 10 gadiem, 2011.10.10 17:42

Kaminskis

Rāviņa-Krūklīša afēra kā pie*** spēlētājus un Vari Krūmiņu. Nav vairs intereses iet un skatīties tādu basketbolu!

pirms 10 gadiem, 2011.10.10 12:10

juris

Klubam ir ne tikai treneris bez vidējās izglītības, bet ir pat preses dienests!!!

pirms 10 gadiem, 2011.10.10 10:29

Sports