Basketbols. Jelgavnieces izlaiž uzvaru no rokām 2

Jaunās sieviešu basketbola līgas kārtējā spēlē šodien Zemgales Olimpiskajā centrā, «Jelgavas» komanda ar 60:62 piekāpās turnīra tabulas kaimiņienēm «TTP 2».

Visa spēle ritēja līdzīgā cīņā. Otrās trešdaļas beigu daļā mājinieces ieguva pat sešu punktu pārsvaru, bet līdz puslaika signālam tas jau bija sadeldēts – 25:25.Pēc trešās trešdaļas uz tablo jelgavniecēm labvēlīgais 40:39, un arī nepilnu minūti pirms spēles beigām mūsējās vēl bija cerīgā vadībā – 58:54. Taču tad pretinieces realizēja trīspunktnieku un pēc mūsējo nervozitātes izraisītiem pārkāpumiem – arī trīs soda metienus.Divus punktus vēl izdevās atgūt (60:60), un abu komandu treneres (Gundega Vaščenko «Jelgavai» un Marija Rasa «TTP2») pārtraukumā steidza skaidrot pēdējā brīža taktiku, ko precīzāk šoreiz realizēja rīdzinieces.«Izšķirošos brīžos laukumā diemžēl pietrūkst spēlētājas, kas uzņemtos atbildību,» rezumēja G.Vaščenko pēc kārtējās spēles, kurā pozitīvam iznākumam pietrūcis vien dažu punktu.Komandas labā 18 punktu guva Zane Neilande, 16 Dace Blūma.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

jelgava

plēsoņas TTT, gan rokas palaiž, gan kreklus plēš. Tiesāja laikam Gatis un Ainis..
nav kas uzņemas atbildību ??? Zaudēt ar mazāk kā desmit punktu starpību ir trenera atbildība. Te zaudēja ar divu punktu starpību, kur trenera taktika. Var jau vainot meitenes, tikai kuram tad te vispirms ir jāuzņemās atbildība un jāpasaka, ka nebija nekādas spēles taktikas ???

pirms 10 gadiem, 2011.02.04 20:33

zumzum

Kas 5.bildē labajā pusē notiek? Kas tā par roku pie pakaļas? :o :D

pirms 10 gadiem, 2011.02.04 11:39

Sports