Basketbols. Jelgavniekus «sasit» «VEF Rīga» 1

Kārtējo zaudējumu Latvijas Basketbola līgas regulārās sezonas turnīrā 5.aprīlī piedzīvoja Jelgavas «Zemgale», viesos ar 63:103 cīnoties ar «VEF Rīga».

Maču ar 11 punktu izrāvienu sāka rīdzinieki. Ceturtdaļas turpinājumā jau mazliet labāki bija Vara Krūmiņa vadītie vīri, samazinot rezultāta starpību līdz septiņiem punktiem - 14:21. Otrajā ceturtdaļā mājinieki turpināja audzēt savu pārsvaru, noslēdzot pirmo puslaiku pie 21 punkta pārsvara - 54:33. Arī otrās 20 minūtes aizritēja līdzīgi - galarezultātā «vefiņam» graujoša uzvara ar rezultātu 103:63, ziņo sportacentrs.com.Jelgavniekiem mazliet negaidīti «izšāva» Andris Justovičs – viņam 20 punkti. 15 «ači» Salvim Mētram, produktīva spēle arī Kalvim Krūmiņam - 11 punkti, septiņas bumbas zem groziem, kā arī trīs rezultatīvas piespēles.Pēc šīs spēles Jelgavas basketbolisti' ar 26 mačos izcīnītajām deviņām uzvarām ieņem sesto vietu turnīra tabulā.