Basketbols. «Zemgale/LLU» zaudē otrās divīzijas līderiem no Jūrmalas

Paralēli lielajiem mačiem Latvijas un Baltijas basketbola līgās turpinās arī LBL otrās divīzijas čempionāts, kurā trešdien ZOC hallē Jelgavā «Zemgale/LLU» ar 65:75 atzina līdervienības «Jūrmala/Fenikss» pārākumu.

Izšķiroša un pagalam neveiksmīga laukuma saimniekiem izvērtās trešā ceturtdaļa, ko «Zemgale/LLU» zaudēja ar 7:21. (Vēl pirms lielā pārtraukuma bija 39:33 jelgavnieku labā.) Pēdējās desmit minūtēs mača gaitu vairs mainīt neizdevās, un «Zemgale/LLU» komanda piedzīvoja sesto zaudējumu (14 spēlēs), kamēr jūrmalnieki varēja svinēt divpadsmito uzvaru.Rezultatīvākie laukuma saimniekiem trešdienas spēlē bija Armands Seņkāns – 21 punkts (18 atlēkušās bumbas), Kristaps Vereščagins – 15 punktu un Andris Justovičs – 10 punktu. Jūrmalnieku rindās 17 punktu guva Atis Ozols, 16 – Kaspars Raiskums.Jāņa Vītola trenētā «Zemgale/LLU» divpadsmit LBL otrās divīzijas komandu konkurencē atrodas piektajā pozīcijā. Nākamā spēle 1.februārī izbraukumā ar vicelīderiem – Ventspils augstskolu (11 uzvaras).