Basketbols. «Zemgali» apspēlē «Ventspils» 1

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1.divīzijas spēlē 11.aprīlī pārliecinošu uzvaru izcīnīja basketbola klubs «Ventspils», kas savā laukumā ar rezultātu 97:74 apspēlēja Jelgavas «Zemgali».

«Ventspils» atpūtu deva amerikāņiem - Rašadam Andersonam un Brendonam Hanteram - un pirmo nopietno izrāvienu veica spēles otrajā ceturtdaļā, kad «Zemgales» aizsardzību izdevās saraustīt no visām distancēm - 16 bezatbildes punkti un lielajā pārtraukumā laukuma saimniekiem jau 18 punktu pārsvars (53:35).Mača otrajā puslaikā Guntis Endzels spēles laiku starp spēlētājiem sadalīja ļoti vienmērīgi, un «Ventspils» saglabāja iekrāto pārsvaru, taču paviršas darbības uzbrukumā liedza mājiniekiem atalgot fanus un sasniegt 100 punktu robežu. Mača beigu rezultāts - 97:74, ziņo sportacentrs.com.Jelgavas kluba rindās ar «double-double» izcēlās Jēkabs Rozītis – 20 punkti un 11 bumbas zem groziem, bet saturīgs sniegums arī Salvim Mētram, kura rēķinā 17 punkti un astoņas bumbas zem groziem.