«Bites» dzeļ arī lietū

Uz ceturto «Ghetto Basket» posmu pie Jelgavas Sporta halles lietainos laika apstākļos pulcējās 11 komandu – vecākajā grupā otro posmu pēc kārtas uzvarēja «Mani sadzēla bites», bet meiteņu konkurencē nepārspētas palika «Čiken Nuggets» basketbolistes.

«Ghetto Games» projektā līdzās futbolam turpinās arī basketbola sacensības, informē «Ghetto Alianse Jelgava» vadītājs Jānis Tiltiņš.
Vecākajā grupā (17 līdz 25 gadi) startēja četras vienības, tajā skaitā viena puišu komanda, kuras sastāvā spēlēja 15 gadu veci jaunieši. Finālā «Mani sadzēla bites» (Mārtiņš Kiziks, Jānis Bērziņš, Viesturs Šulcs) ar 15:11 uzvarēja komandu «Mums besis», trešajā vietā atstājot «RRM». 13 – 16 gadu vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva puiši no komandas «Vagančuka dūre» (Linards Rezevskis, Rolands Opaļevs, Tomass Timermanis, Maksims Husko).

Meiteņu grupā piepildījās J.Tiltiņa prognozes un nepārspētas palika «Čiken Nuggets» spēlētājas Janeta Rozentāle, Ronda Ozoliņa un Sindija Smirnova, kas regulāri uzvarējušas iepriekšējos posmus Jelgavā, kā arī Ozolniekos. Pašā jaunākajā grupā (12 gadu un jaunāki dalībnieki) pārāki bija «Mazie NBA spēlētāji».

Nākamais posms paredzēts 12. jūlijā pie Zemgales Olimpiskā centra.

Foto: «Ghetto Alianse Jelgava»

Pievieno komentāru

Basketbols