Finālā uzvar «Valauto», «Ķepas» – trešajā vietā (FOTO) 1

Noslēgusies Jelgavas Sporta servisa centra (SSC) Kausa izcīņa basketbolā vīriešiem – šogad kauss aizceļoja pie komandas «Valauto» (treneris Jānis Bērziņš), kas finālā ar 96:84 pieveica komandu «Ekskursija.lv», informē sacensību galvenais tiesnesis Valdis Ilmers.

Par uzvarētāju komandas labāko finālspēles spēlētāju tika atzīts Gatis Justovičs, bet BK «Jelgava» simpātiju balvu – basketbola bumbu ar komandas spēlētāju autogrāfiem – saņēma Jānis Tiltiņš. Otrās vietas ieguvēju «Ekskursija.lv» rindās par labāko finālspēles spēlētāju tika atzīts Ralfs Vēvers. Komandas treneris – Kristaps Kanbergs.

Spēlē par bronzas medaļām vairākkārtējie Jelgavas basketbola turnīru uzvarētāji «Ķepas» tikai pēdējā ceturtdaļā ar 69:93 izrāva uzvaru pār komandu «Olaine». «Ķepu» rindās par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Gutāns.

«Mazo kausu» izcīnīja komanda «Doks» (labākais spēlētājs – Elvis Pētersons), otrie – «Rokiji» (labākais spēlētājs – Krišjānis Dzalbe), trešie – «NĪP».

«Pēdējos gados komandas pret vietējiem turnīriem attiecas nopietnāk, par ko liecina, piemēram, tas, ka daudzas komandas regulāri trenējas, ka gandrīz visām komandām ir vienādi formas tērpi,» novērojis turnīra galvenais tiesnesis Jelgavas SSC pārstāvis Valdis Ilmers. «Pirms 40 gadiem, kad vēl pats spēlēju, basketbols bija inteliģentāks un bez kontaktiem, bet tagad tas kļuvis fiziskāks un traumatiskāks,» vērtē V.Ilmers, kurš atceras, ka pilsētas basketbola turnīrs dažādos formātos tiek rīkots kopš 1983.gada.
 
Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Verka

Ekskursija.lv foršākā komanda !!! malači draugi, ceru, ka Tomam viss kārtībā !!!

pirms 6 gadiem, 2014.12.08 17:13

Basketbols