«Jelgavas» profesionāļi tiesā skolu spartakiādes spēles basketbolā

Šajā nedēļā basketbola klubam "Jelgava" nav plānoto spēļu "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā. Paralēli treniņiem "Jelgavas" kluba spēlētāji Jānis Bērziņš, Kristaps Pļavnieks un Deniss Krestiņins piekrituši brīvprātīgi iesaistīties un tiesāt Jelgavas skolu spartakiādes spēles basketbolā, kas šonedēļ norisinās Jelgavas Sporta hallē.

"Mēs ar komandas biedru Jāni Bērziņu to darām ar lielu prieku, jo šīs spēles atgādina laiku, kad vēl paši mācījāmies skolas solā un aizstāvējām savas skolas godu," stāsta BK "Jelgava" saspēles vadītājs un spartakiādes basketbola tiesnesis Kristaps Pļavnieks. "Lai gan spēku samēri komandām dažkārt ir krasi atšķirīgi, tomēr līdervienības savā starpā aizvada spraigas spēles, kurās aktīvi iesaistās arī līdzjutēji, atbalstot no tribīnēm."

Arī "Jelgavas" kluba lietuviešu leģionārs Deniss Krestiņins smaidot stāsta par piedzīvoto, īpaši uzsverot, ka ne vien profesionāļi laukumā mēdz aizrādīt tiesnešiem, bet pat mazie ķipari.

Basketbola sacensības turpināsies 19. un 20. novembrī, kad laukumā tiksies vecāko klašu skolēni – 1995./1998. gadā dzimušie.


26. un 27. novembrī spēkiem mērosies 1999./2000. gadā dzimušie skolēni. Sacensības notiek Jelgavas Sporta hallē, sākums pulksten 14.

Foto: Jānis Tiltiņš

Pievieno komentāru

Basketbols