LLU basketbolisti uzvar «Turību» un pakāpjas uz trešo vietu

Decembra pirmajā dienā Studentu basketbola līgas (SBL) spēlē Latvijas Lauksaimniecības universitātes vīriešu komanda savā laukumā ar 81:60 pārspēja biznesa augstskolu "Turība", tādējādi apsteidzot arī pretiniekus turnīra tabulā un ieņemot 3.vietu.

LLU komanda spēli iesāka ar lielu pārliecību, realizējot pirmos trīs tālmetienus un panākot rezultātu 9:2. Lai arī uz spēli netika pieteikti vairāki līderi un pamatsastāva spēlētāji, šoreiz sekmīgi laukumā darbojās visi, kas iesaistījās spēlē no rezervistu soliņa.
Jelgavas studentu izlase spēja uzvarēt visās četrās ceturtdaļās (22:15, 23:16, 19:15, 17:14), aizvadot spēli bez lieliem kritumiem, kas sekmēja ceturto panākumu sezonā. Pēc uzvarētā mača jelgavnieki turnīra tabulā sešu komandu konkurencē no 4.vietas pakāpušies uz trešo, apsteidzot šīs dienas pretiniekus. Patlaban līdervienība ar septiņām uzvarām septiņos mačos ir Latvijas Universitātes komanda.
Lielākais uzvaras kaldinātājs LLU sastāvā bija profesionālā basketbola kluba "Jelgava" spēlētājs Jānis Bērziņš, kurš guva 24 punktus, izcīnīja astoņas atlēcošās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles un pārtvēra septiņas bumbas. Savukārt Mārtiņš Zarāns sakrāja 21 punktu, bet Uvis Strogonovs - 16.
"Šodien ļoti labi nospēlējām aizsardzībā, piespiežot pretinieku kļūdīties 25 reizes, savukārt uzbrukumā darbojāmies saliedēti kā komanda, spēlējot nesavtīgi, izmantojot brīvos spēlētājus," pēc spēles stāsta LLU rezultatīvākais spēlētājs Jānis Bērziņš.
Nākamo spēli Gata Justoviča vadītā komanda aizvadīs 4.decembrī, kad izbraukumā tiksies ar Rīgas Stradiņa universitāti.


Studentu basketbola līga
1.decembris, Jelgavas sporta halle
LLU - BA "Turība" 81:60 (22:15, 23:16, 19:15,17:14)
LLU: Bērziņš 24+8ab+4rp+7pb, Zarāns 21, Strogonovs 16, Kravinskis 8, Atelbauers 3, Miļušis 3, J.Kokins 2, Silavs 2, E.Kokins 2, Ķaune.

Pievieno komentāru

Basketbols