«Zubzagļiem» laika apstākļi nav šķērslis

Spēja atrast šāgada karstajai vasarai īpaši neraksturīgus laika apstākļus pamazām kļūst par vienu no Jelgavas alianses «Ghetto Basket» organizatoru firmas zīmēm. Pārāk mīlīgs laiciņš nevaldīja jau ielu basketbola turnīra piektā posma cīņās, bet sestais posms otrdienas pēcpusdienā pie Jelgavas Sporta halles norisinājās nemitīgā un spēcīgā lietū.

Drūmie laika apstākļi acīmredzot jūtami ietekmēja arī pasākuma dalībnieku skaitu, bija spiests secināt «Ghetto Alianse Jelgava» vadītājs sporta kluba «Pērkons SK» valdes loceklis Jānis Tiltiņš, saskaitot tikai piecas komandas, kas vēlējās piedalīties šajā «lietus posmā».

Lai komandas varētu kārtīgi izspēlēties, tās aizvadīja divu apļu turnīru, uzvarētāju nosakot pēc kopējās punktu summas. Visvairāk punktu sakrāja «Zubzagļi» (Aleksandrs Ganža, Rolands Upelnieks, Valts Karelis, Renārs Indriksons), zaudējot tikai vienu maču no astoņiem. Otrā vieta komandai ar nosaukumu «Sētas īpašie» (Bruno Zeltiņš, Miks Krūmiņš, Toms Truksnis, Rimants Eņģelis), bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās «Karma» (Kārlis Kanenbergs, Krišs Jaunzemis, Kārlis Žūriņš, Artis Saušs).

Par drosmi un piedalīšanos pie ceptuves «Lāči» balvām šoreiz tika ne tikai pirmais trijnieks, bet arī ceturtās un piektās vietas īpašnieki, tai skaitā arī dāmu kvartets.

Nākamais «Ghetto Basket» posms paredzēts 12. augustā pulksten 19 pie Jelgavas Sporta halles. Reizē tas būs arī Jelgavas Sporta servisa centra rīkotā pilsētas čempionāta ielu basketbolā noslēdzošais posms. Tad arī noskaidrosies komanda, kas dosies uz «Ghetto Basket» superfinālu augusta beigās galvaspilsētas krastmalā.


Pievieno komentāru

Basketbols