BK “Halfiņš” triumfē “Open” grupā Jelgavas 3x3 basketbola posmā (FOTO) 1

Iespējams, ka laika apstākļi sabiedēja sportistus, bet šoreiz spēcīgākajā, jeb “Open” grupā dalību pieteica četras komandas, pie kurām startēja arī K35+ veterānu komanda “Vilki”. Viskuplākais dalībnieku skaits bija U13 vecuma grupā, kur startēja astoņas vienības.

Visjaudīgākajā “Open” grupā šoreiz pie panākuma tika BK “Halfiņš”, kuru rindas pārstāvēja Salvis Fiļipovs, Rimants Enģelis, Kristiāns Zarumba un Ričards Salmiņš, kuri finālā ar 11:9 pieveica “Avotu Reprezent” – Toms Sparāns, Artūrs Poškāns, Emīls Pētersons un Mārtiņš Ivanovs. Trešā vieta komandai “Svešinieki”.

U16 cīņās nepārspēts palika kvartets ar nosaukumu “Bendžī”, aiz sevis atstājot komandu “Sinots” un “BIYJ”. Uzvarētāju komandā spēlēja – Kristiāns Armanovs, Dāgs Gaiķēns, Ernests Ozols un Rūdolfs Švītiņš.

U13 grupā, kur komandas tika sadalītas A un B grupās, līdz finālam nonāca meiteņu kvartets “Tīģerēni” un “Jelgava puiši”. “Tīģerēni” finālā svinēja uzvaru ar 7:5. Par posma uzvarētājiem kļuva – Elīna Šeimane, Tīna Karlsone, Nata Karlsone un Renāte Budze. Trešo vietu ieguva komanda ar nosaukmu “No name”.

Foto: Ruslans Antropovs

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports