Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvdiena – volejbolam (FOTO)

Septiņas kungu un četras dāmu komandas piedalījās pilsētas atklātajā volejbola čempionātā, kas Jelgavas Sporta hallē tika izspēlēts maija brīvdienu izskaņā pirmdien. Kā volejbolistu vecuma, tā meistarības ziņā amplitūda visplašākā – sākot no šķietami nesen spēles iemaņas apguvušiem jauniešiem līdz veterāniem jau ar valsts mēroga čempionātu pieredzi.
“Esam eksperimentālā sastāvā,” atzina vīru komandas “Viktors un partneri” iedvesmotājs Viktors Smikarsts. “Pulcējamies tāda grupiņa uz treniņiem 6. vidusskolā, kur dažreiz sanāk pat 18–20 vīru, bet lēmums piedalīties čempionātā bija diezgan spontāns, un pieteicās tie, kas varēja. Šādā sastāvā būsim pirmoreiz,” teic Viktors. Ar volejbolu sācis nodarboties tradīcijām bagātajā Kalnciema vidusskolā, viņš atklāj, ka līdzīgā veidā entuziasms gadu gaitā nav zudis arī pārējiem domubiedriem. Konkurenti gan šoreiz izrādījās spēcīgāki, un “partneri” palika ārpus izslēgšanas kārtas.
Zelta un sudraba sadalei starp komandām “Ozolnieki” un “Baltie” bija nepieciešams arī trešais izšķirošais sets, ko savā labā noslēdza “ozīši”– Adrians Balodis, Kristaps Balodis, Gatis Zātiņš, Kaspars Igaunis, Armands Tartilovs un Mārtiņš Pirtnieks. Līdzīgi trīs setos norisinājās arī bronzas spēle, kurā “Vircavu” pieveica veterānu vienība “Poliurs/Jelgavas novads”.
Starp dāmu komandām pārliecinoši visas konkurentes apspēlēja “VKLB” – atšifrējumā volejbola klubs “Līvbērze”: Alise Endzele, Līze Feldmane, Patrīcija Kijoneka, Valerija Jurevica, Demija Verbicka, Jana Jefimova un Egija Graudiņa. “Pats interesantākais, ka mūsu komanda tapa pēc sazvanīšanās vakarvakarā pulksten deviņos,” ar priecīgu smaidu savu “izmēģinājuma variantu” klāstīja neoficiāli par turnīra labāko spēlētāju atzītā Valerija.
Savā ziņā eksperimentāls galvenā tiesneša Jāņa Leiša vadībā rīkotais Jelgavas čempionāts bija arī viešņai no Spānijas Irenei Palao, kas apgūst sporta organizatora un bērnu trenera profesiju un ar “Erasmus” izglītības programmas atbalstu ieradusies uz trīs mēnešu praksi Latvijā. “Šo otrās pakāpes profesionālo izglītību izvēlējos pēc vidusskolas un droši vien kādu laiku arī tajā pastrādāšu, taču pēc tam gribu studēt sporta virzienu universitātē,” teic Irene un piebilst, ka sapratusi – starp visiem tuvāki viņai ir ar kalniem saistīti sporta veidi. 

Foto: Maija Laizāne un Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Sports