Cimermanis – decembra vērtīgākais hokejists Latvijas čempionātā

“Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis atzīts par "Optibet" hokeja līgas decembra vērtīgāko spēlētāju.

Rihards Cimermanis decembrī “Zemgale/LLU” sastāvā aizvadījis četras spēles, kurās visās tika izcīnītas uzvaras. Jelgavnieku pamatvārtsargs tajās atvairījis 93,33% no visiem metieniem un vidēji spēlē ielaižot 1.6 ripas. Viena no iespaidīgākām uzvarām bija pret HK “Olimp/Venta 2002”, kurā Rihards neielaida savos vārtos nevienu ripu.

Rihards savu panākumus parasti skaidro ar savas komandas biedru sniegumu, jo viens pats viņš to nebūtu spējis paveikt. Savukārt, vērojot no malas, viņu var raksturot, kā ārkārtīgi disciplinētu spēlētāju, kurš ar lielāko atbildību gatavojās katrai spēlei. Rihards kalpo par lielisku piemēru Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņiem, kuriem viņš ir treneris.

Cimermanim šī nav pirmā reize, kad viņš atzīts par mēneša vērtīgāko spēlētāju (MVP). 2017. gada novembrī viņš tika nominēts par novembra mēneša labāko spēlētāju, un tieši tajā sezonā “Zemgale/LLU” izcīnīja savu pirmo sudrabu medaļu. Savukārt iepriekšējā 2016./2017. gada sezonā, viņš tika atzīts par visas sezonas vērtīgāko spēlētāju un saņēma Jelgavas pilsētas “Sporta laureāta 2017” titulu.

Rihards Cimermanis pirms pievienošanas Jelgavas hokeja klubam 2016. gadā ir spēlējis Valmieras un Liepājas hokeja klubos, bet pirms tam trīs sezonas aizvadījis Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienībā – HK “Rīga”. Savulaik viņš uz pārbaudes laiku tika iekļauts “Dinamo Rīga” sastāvā, kā arī pārstāvējis Latvijas nacionālās izlases godu dažādos pārbaudes turnīros.

HK “Zemgale/LLU” šo sestdien atsāks savu dalību "Optibet" hokeja līgā, dodoties izbraukumā uz Rīgu, kur tiksies ar atjaunotu HS “Rīga” vienību. Jelgavnieki šobrīd Latvijas čempionāta turnīra tabulā ieņem otro pozīciju, atpaliekot no “Olimp/Venta 2002” par trim punktiem.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports