150 dalībnieku akvatlonā (FOTO)

«Rekordskaits,» par minēto pusotru simtu, kas sabraukuši no dažādām Latvijas malām un Panevēžas Lietuvā, teic Jelgavas atklātā akvatlona čempionāta un Latvijas triatlona kausa izcīņas otrā posma sacensību galvenais tiesnesis, «Piramida Triathlon Club» vadītājs Vladimirs Kuzmenko.

Peldēšana LLU Sporta nama baseinā un pēc tam skrējiens Driksas promenādē. Distanču garums pa vecuma grupām – no 50 līdz 1000 metriem peldus un no 500 līdz 5000 metriem skriešus. «Nopeldi labi, taču nezini, kā citi noskries, ar to arī akvatlons ir interesants. Triatlonā ar riteņbraukšanu nepiedalos, studijas Rīgā arī peldēšanas treniņus padarījušas retākus, bet pa vakariem paskrienu un šodien pamēģināšu, kā sanāks,» gaidīdama savu kārtu baseinā, spriež jelgavniece ar Specializētās peldēšanas skolas pieredzi Diāna Timermane. Sacensību kārtība viņu šoreiz salikusi vienā celiņā ar starptautisko sporta meistari un Latvijas rekordisti peldēšanā rīdzinieci Aļonu Ribakovu, kas ir pārāka arī S19 vecuma grupas abu distanču summā un sieviešu absolūtajā konkurencē izcīna pirmo vietu.

Pirmais V15 grupā savukārt ir vēl viens mūsu peldēšanas skolas audzēknis dobelnieks Jēkabs Audzēvičs, trešo vietu V13 grupā ieņem viņa brālis Pauls, no mājiniekiem trešajā vietā arī peldēšanas sporta meistarkandidāte Veronika Gorškova S17 grupā, triatloniste ar jau vairāku gadu stāžu Elza Mestere S19 grupā, Artūrs Brasavs V11 grupā un Katrīna Skrodele no šā paša vecuma grupas, kas pārstāv Jelgavas 4. vidusskolas 4.c no projekta «Sporto visa klase». «Ierosināju piedalīties, un atsaucās 14 bērnu, nenobijās arī no gaidāmās skriešanas lietū,» ar atzinīgu smaidu mazo uzdrīkstēšanos novērtē sporta skolotāja Nataļja Gorškova.


Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Citas ziņas