3. un 4. oktobrī – atklātais Jelgavas čempionāts skvošā

3. un 4. oktobrī Jelgavā, fitnesa centrā "Fitland" Dobeles šosejā 7 notiks atklātais Jelgavas čempionāts skvošā, informē biedrība "Jelgavas Skvoša klubs". 

Vairums dalībnieku būs vietējie spēlētāji – no Jelgavas un Ozolniekiem, pārstāvēta būs arī Rīga, Ķekava, Baldone, Valle. "Priecē, ka jau otro gadu pēc kārtas Jelgavā būs skatāms Latvijas elites līmeņa skvošs – sacensībām pieteikušies gan vīriešu izlases, gan sieviešu reitingu līderi, Latvijas izlases dalībnieki. Sacensību intriga varētu būt – vai Artūram Peredistijam izdosies nosargāt iepriekšējā gada čempiona titulu. Izaicinājumu pieņēmis viņa sāncensis Kaspars Purgailis, kurš Latvijas Skvoša federācijas (LSF) reitingā atrodas vienu pozīciju augstāk – 2. vietā," prognozē Jelgavas Skvoša kluba valdes priekšsēdētāja Baiba Lulle. 

Šogad, tāpat kā pērn, tiks izcīnīts Jelgavas čempiona tituls dāmu grupā un vīru spēcīgākajā Open grupā, par uzvarām un balvām cīnīsies arī kungi un ar viņiem kopā dažas dāmas M2 grupā. Atsevišķi tiks novērtēti arī labākie juniori, vairums no kuriem ir jelgavnieki. Pērn par Jelgavas čempioniem kungiem kļuva rīdzinieks Artūrs Peredistijs no Rīgas, dāmām – Baiba Lulle no Jelgavas, M2 grupā uzvarēja rīdzinieks Ēriks Tikaiže. Pirmais Jelgavas čempionāts skvošā, vienā grupā spēlējot kungiem un dāmān, notika 2009. gadā, kad par uzvarētāju kļuva Juris Čūders no Brankām. 

Interesentiem skatāmākās varētu būt dāmu finālspēles sestdien, 3. oktobrī ap pl.15 un jo īpaši – kungu Open fināli svētdien ap pulksten 14. Balvas čempionāta dalībniekiem sarūpējuši atbalstītāji: fitnesa centrs "Fitland" un farmācijas kompānija "Solepharm". 

Sacensību mērķis ir popularizēt skvošu Jelgavā, iesaistīt sacensībās vietējos spēlētājus un dot iespēju viņiem sacensties ar citu pilsētu un klubu spēlētājiem. 

Čempionātu atbalsta Jelgavas dome un Sporta servisa centrs.

Pievieno komentāru

Citas ziņas