30.decembrī Vecgada badmintona turnīrs LLU Sporta centrā

Trešdien LLU Sporta centrā piecos badmintona laukumos notiks jau tradicionālais Vecgada badmintona turnīrs, informē Jelgavas badmintona klubs. Aicināti gan pieredzējušie badmintona spēlētāji, gan iesācēji, kuriem būs iespēja sacensties savā starpā. Plānots, ka turnīrā piedalīsies gan LLU studentu un pasniedzēji, gan spēlētāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Penkules un Dobeles, kā arī no Rīgas un vēl tālākām vietām.

Plānots, ka spēlētāji tiks sadalīti trijās grupās - A (ļoti pieredzējušie), B (vidēja līmeņa spēlētāji) un C (šogad sākušie). Sākotnēji tiks izspēlēts visu trīs grupu vienspēļu turnīrs, bet pēc tam izturīgākajiem būs iespēja spēlēt arī dubultspēles.

Badmintona spēļu starplaikos spēlētājiem un līdzjutējiem būs iespēja piedalīties ar badmintonu saistītās spēlēs, piemēram, servējot būs jātrāpa speciālā vietā novietotā papīrgrozā, vai arī minūtes laikā jāveic pēc iespējas vairāk piespēles ar partneri.

Vecgada badmintona turnīrs tiks rīkots arī kā saviesīgs pasākums, tai skaitā ar kafiju, piparkūkām, kā arī sarunām par piedzīvoto šogad un plāniem nākamajā gadā.

Turnīram jāpiesakās līdz 30.decembrim pulksten 12 pa e-pastu: jbk@jbk.lv vai tel. 26624466. Spēles sāksies 30.decembrī pulksten 16.30.

Atgādinām, ka 2014.gada 29.decembrī Jelgavā LLU Sporta centrā notika pirmais vietējais Vecgada badmintona turnīrs. Kopš tā Jelgavā notikuši vairāki badmintona turnīri, arī badmintona treniņi sešas reizes nedēļā, un Jelgavas spēlētāji ar panākumiem piedalās dažādos Latvijas un Baltijas mēroga turnīros.

Kopš LLU Sporta centra Badmintona sekcijas atjaunošanas 2014.gada oktobrī daudzi LLU studenti izvēlējušies badmintonu kā savu sporta veidu. 2015.gada 19.decembrī LLU studentu komanda piedalījās Latvijas čempionāta badmintonā klubu komandām finālturnīrā, iepriekš uzvarot Zemgales divīzijas kvalifikācijas turnīrā.

Badmintona treniņus apmeklē arī vairāki dažādu vecumu jelgavnieki, arī sievietes un bērni. Daži brauc pat no Rīgas, Jūrmalas un Mārupes, jo viņiem iepatikusies badmintona nodarbību atmosfēra, pieejamība un apstākļi LLU Sporta centrā. Badmintonu spēlē arī Ozolniekos dzīvojošie ķīnieši, skolēnu apmaiņas programmas dalībnieki no Taizemes, kā arī dāņu uzņēmēji, kas ir gandarīti par to, ka tagad arī Latvijā attīstās Dānijā tik populārais badmintons.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas