Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

68.gadu Jelgavā – 1. maija stafetes (FOTO)

Astoņu skolu komandas un viens skrējēju astoņnieks ar nosaukumu «Folkmaņi» vispārējā grupā šodien piedalījās 1. maija ielu stafetēs. Trijās vecuma grupās puišiem un meitenēm pēc zelta medaļām tika aicināta divreiz Spīdolas ģimnāzija, pa reizei 5., 4., 6. vidusskola un Valsts ģimnāzija.

Jelgavas Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis, konsultējies ar ilggadējo vieglatlētikas treneri un sporta darbinieku Aleksandru Balsu, zina teikt, ka stafešu skrējiens Jelgavas ielās pirmoreiz sarīkots 1947. gadā. Iespējams, kopš tā laika kādu gadu arī neesot noticis, atjaunotās brīvvalsts laikā vienugad arī pārcēlies uz 4. datumu un Zemgales Olimpiskā centra apkaimi, bet tad atgriezies uz palikšanu pilsētas galvenajā ielā, kur ap pusotru kilometru garā distancē ar astoņiem stafetes posmiem norisinājās arī šogad.

Visvairāk komandu – septiņas – piedalījās 6. – 7. klašu grupā meitenēm, kur uzvarēja 5. vidusskola. «Tas bija aizraujoši,» atzina skolas septītklasniece Sabīne Adamoviča, kas skrēja noslēguma posmu un pirmā šķērsoja finiša līniju. Līdzīgi līksmoja arī 6. vidusskolas meitenes par uzvaru 8. – 9. klašu grupā. «Kā es pirmā atdevu stafetes kociņu, tā līdz pat finišam mūsu komanda bija priekšgalā,» priecājās pirmā posma skrējēja Anna Parfjanoviča, atklājot, ka ikdienā ar sportu nenodarbojas, jo mācās mūzikas skolā. Šā paša vecuma puišu konkurencē savu Spīdolas ģimnāzijas komandu līdz uzvarošam finišam aizveda vieglatlēts Jānis Skaris. «Komandas biedri jau iepriekš bija visu izdarījuši, nedrīkstēju sabojāt,» finiša posmā acīm redzami izlicis visus spēkus, bilda Jānis. 

Godalgoto vietu ieguvējas komandas
6. – 7. klašu grupa
Meitenes 

1. vieta – 5. vidusskola
2. vieta – Valsts ģimnāzija
3. vieta – 6. vidusskola

Zēni
1. vieta – 4. vidusskola
2. vieta – Spīdolas ģimnāzija
3. vieta – 6. vidusskola

8. – 9. klašu grupa
Meitenes
1. vieta – 6. vidusskola
2. vieta – Spīdolas ģimnāzija
3. vieta – 5. vidusskola

Zēni
1. vieta – Spīdolas ģimnāzija
2. vieta – 6. vidusskola
3. vieta – Valsts ģimnāzija

10. – 12. klašu grupa
Jaunietes 
1. vieta – Spīdolas ģimnāzija
2. vieta – 5. vidusskola
3. vieta – Valsts ģimnāzija

Jaunieši
1. vieta – Valsts ģimnāzija
2. vieta – Spīdolas ģimnāzija 
3. vieta – 5. vidusskola  

Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Citas ziņas