«Aļņa» gada noslēgumā – orientēšanās telpās un suminājumi sezonas sacensību uzvarētājiem (FOTO) 1

Orientieristu kluba «Alnis» tradicionālais gada noslēguma pasākums šoreiz norisinājās Jelgavas novada Sporta centrā, bet, pirms ķerties pie daudzo uz galda sarindoto kausu, medaļu un balvu dalīšanas, klātesošie tika aicināti ņemt rokās kartes un doties meklēt kontrolpunktus centra abu stāvu «labirintos».

«56 balvas paredzētas vasaras sacensību seriāla «Alnis» uzvarētājiem. Seriāls notika 15 kārtās, kopvērtējumā iekļauti astoņi labākie rezultāti 24 meistarības un vecuma grupās, skaidro novada Sporta centra direktora vietniece un jauno orientieristu trenere Ingūna Čākure, kas kopā ar saviem audzēkņiem aktīvi iesaistās arī «Aļņa» pasākumos. «Vēl nesadalītas palikušas arī 27 pēdējo piecu kārtu vērtējumā nopelnītās «mazās balvas», bet 30 taustāma veida atzinības paredzētas šodienas telpu orientēšanās sacensību dalībniekiem.»

Divas distances, katra ar 16 kontrolpunktiem, kas meklējami šurpu, turpu, augšā, lejā un  noteiktā secībā, izrādās pa spēkam gan lieliem, gan maziem. Bet vispār orientēšanās telpās, kas pēdējā laikā kļūst arvien populārāka, neesot nekāda joka lieta. «Ātri jādomā, vairāk strādā galva, nekā kājas,» skaidro aktīvās «alnietes» Inta Poriķe un Liene Buša, kas šoruden piedalījušās Latvijas telpu orientēšanās līgas sacensību posmos Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes, Ekonomikas un vadības fakultātes, Dabaszinātņu akadēmiskā centra «Torņakalns», RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes un biznesa augstskolas «Turība» daudzstāvu ēkās. Sporta centra divos stāvos gan šoreiz sanāk vairāk tāds joka skrējiens un līdzīga arī balvu dalīšana – tās tiek 15 pirmajiem no pirmās distances un 15 pēdējiem no otrās.

Apsveikumus jubilejā saņēma «Aļņa» veterāne un kluba organizatoriskais «motoriņš» Māra Bolšteina, kas savukārt apsveicējiem bija sagatavojusi dāvanu maisiņus ar pašas lasītām un kaltētām zāļu tējām.


Seriāla «Alnis 2015» gada kopvērtējuma līderi

Laura Krūmiņa (S8)

Māra Krūmiņa (S10)

Lūcija Krista Krūmiņa (S12)

Egija Graudiņa (S14)

Liene Roziņa (S16)

Zane Grava (S35)

Daina Livdāne (S45)

Inta Andersone (S55)

Māra Bolšteina (S65)

Ilona Daģe (SA)

Agrita Stankeviča (SB)

Ralfs Prauliņš (V8)

Edvards Krūmiņš (V10)

Markuss Brasavs-Muižnieks (V12)

Ralfs Jānis Eižvertiņš (V14)

Rihards Krūmiņš (V16)

Kārlis Prauliņš (V35)

Zintis Brasavs-Muižnieks (V45)

Elmārs Antons (V55)

Juris Žilko (V65)

Jānis Krūmiņš (VA)

Imants Freibergs (VB)

Viesturs Šlosbergs (VC)

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Artūrs Freimanis ( Dima Enimens )

MAN PATĪK SIGNE . ES VIŅU MĪLU . ESAM KOPĀ ?

pirms 5 gadiem, 2015.12.13 16:35

Citas ziņas