«Aļņa» orientieristi noskrien pirmo no 18 kārtām (FOTO)

Ar sacensībām Ozolnieku vidusskolas apkārtnē vakar Jelgavas orientēšanās sporta klubs «Alnis» sāka 22. sacensību sezonu. Dažādās vecuma grupās un grūtības pakāpes distancēs piedalījās ap 70 orientieristu ne tikai no Jelgavas, bet arī plašākas apkārtnes. Sacensību kārtas līdz Jāņiem būs katru ceturtdienas vakaru.  

Sacensību pirmajā stundā Ozolnieku vidusskolas priekštelpā čaloja Jelgavas novada Sporta centra audzēkņi, kuriem «Alņa» pirmās kārtas sacensības bija kā treniņš. «Notīrījuši» savus elektroniskos uzpirksteņus, viņi, sadalījušies grupās pa trim, droši metās distancē, kuras kopgarums taisnā līnijā bija pusotrs kilometrs. Taču itin drīz varēja manīt, ka taisnā līnijā tiek paņemts vienīgi pirmais kontrolpunkts, par turpmākajiem deviņiem katram jaunajam sportistam bija pamatīgi un jau diezgan individuāli jāpiedomā.

«Mazajiem kontrolpunkti atrodas skolas stadiona robežās, nekur mežā nav jāmaldās,» «Ziņām» paskaidroja trenere Daiga Rīgava, kas pati bija tērpusies apvidū labi pamanāmā baltā virsjakā. Viņa piebilda, ka treniņiem ir aicināti pieteikties dažāda vecuma skolēni gan no pilsētas, gan lauku skolām, treniņi notiek divas reizes nedēļā. 

Visu rakstu lasiet piektdienas, 10.aprīļa, «Zemgales Ziņās». Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas