Amatu vidusskolā ieripo kartings (FOTO)

«Skolā ienākusi autosporta infekcija,» jokoja Latvijas Automobiļu federācijas Kartinga komisijas padomes vadītājs Valdis Brutāns, Jelgavas Amatu vidusskolas komandai saņemot «LMT Autosporta akadēmijas» konkursā iegūto «TK Senior» klases kartingu. Ar to mūsu jaunieši centīsies gūt uzvaru sacensībās, kur būs jākonkurē ar vēl desmit organizatoru izraudzīto skolu komandām.

Jaunais «LMT Autosporta akadēmijas» projekts, kura mērķis ir pamudināt jauniešus nodarboties ar autosportu, motivēti pavadīt savu brīvo laiku un pievērsties tehniskai jaunradei, tapis sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas Kartinga komisijas padomi un Valsts izglītības satura centru.

Dalībai atlases konkursā organizatori saņēma 28 pieteikumus, no kuriem tikai izraudzītas 11 izglītības iestādes, pārstāvot katru Latvijas reģionu. Šīs skolas, kuru vidū ir arī Jelgavas Amatu vidusskola, dāvinājumā saņēma par autosporta «ābeci» dēvēto kartingu («TK Senior»), lai gatavotos vairāku posmu «ProKart» sacensībām. Uzvarētāja būs tā komanda, kura spēs ne tikai uzrādīt labākos rezultātus, bet arī teicami apliecinās tehniskās prasmes, nodrošinās pietiekami spilgtu publicitāti un spēs aizraut līdzi fanus. Tāpēc organizatori projektā aicina iesaistīties pēc iespējas vairāk konkrētas skolas audzēkņu. Jāpiebilst, ka sezonas laikā dalībniekiem tiks rīkoti semināri un vismaz divi kopējie treniņi.

Kopā ar Amatu vidusskolas komandu kartingus saņēmuši un sacensībās piedalīsies Daugavpils Būvniecības tehnikums, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Malnavas koledža, Liepājas Valsts tehnikums, Priekuļu tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība un Smiltenes tehnikums.


Foto: Raitis Puriņš


Pievieno komentāru

Citas ziņas