«Apolonieši» sarīko atklāto čempionātu un atzīstami cīnās paši (FOTO)

Latvijas un Jelgavas atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu Jelgavas Sporta hallē spēkiem mērojās 25 komandu sportisti, tostarp arī no Lietuvas. Jelgavu pārstāvēja klubs «Apolons» (treneris Edmunds Jansons) un SK «Līvbērze» (Edgars Ludzītis). 

Sievietēm savās svara kategorijās no mājiniecēm pirmo vietu izcīnīja Jana Jansone, otro Gundega Jankovska, trešo Līga Lauma Pļavniece un Diāna Timermane, bet 13 komandu konkurencē «Apolona» dāmām trešā vieta. 

Jauniešu sacensībā bronzu nopelnīja Elvis Grīnbergs. Starp junioriem pirmajā vietā sporta meistara normatīvu izpildījušie Agnis Briģis un Mārtiņš Samsons, sudrabs Olafam Krastiņam, Undim Neilandam un Vladislavam Konderko, bet komandu vērtējumā «Apolona» juniori pirmie. 

«Open» grupā pirmais Renārs Dronga, trešie savā svarā Aivars Krūmiņš, kam gan arī personīgais rekords un sporta meistara rezultāts, un Edvīns Ceplītis, bet komandai otrās vietas kauss. 

Senioru konkurencē zelts Jānim Lasmanim un Aleksandram Smelovam, bronza Vilim Raginskim («Līvbērze»), Nikolajam Šomņikovam un Ivanam Raukenam. 

Foto: Rihards Lonskis

Pievieno komentāru

Citas ziņas