Ar iedvesmojošu paraugspēli atklāj pludmales volejbola sezonu Valgundē (FOTO)

Ar Armanda Āboliņa un Haralda Regžas spēli pret Aivi Āboliņu un Andri Zadovski sestdien Valgundē tika dots starts pagasta kausu izcīņai pludmales volejbolā, kas norisināsies sešos sacensību posmos un noslēgsies 5. septembrī.

«Lai atklāšanas posms būtu īpašs un piesaistītu vairāk skatītāju, aicinājām piedalīties labākos Valgundes pagasta volejbolistus Armandu un Aivi Āboliņus ar saviem pāriniekiem Haraldu Regžu un Andri Zadovski. Liels paldies trenerim Aigaram Birzulim, kas izbrīvēja laiku Armanda un Haralda treniņu grafikā, lai viņi varētu ierasties un iepriecinātu mūs ar augsta līmeņa paraugspēli,» teic turnīra rīkotājs un arī dalībnieks Arnis Bergmanis.

Katrs no diviem mača setiem beidzās ar 21:16 titulēto pludmales volejbolistu Armanda un Haralda labā, bet pēc tam jebkura divu klātesošo komanda tika aicināta spēlēt vienu setu līdz 15 punktiem pret Armandu un Haraldu vai Aivi un Andri. No 17 komandām, kas bija ieradušās uz sezonas atklāšanas turnīru, izaicinājumu pieņēma divas. Lai arī drosminiekiem tika dāvāts septiņu punktu handikaps, paraugspēles dalībniekus pārspēt viņiem neizdevās.

Ka valgundnieku sacensības 2:2 volejbolā ir interesentu iecienītas, apliecināja arī ziemas sezonā septiņās kārtās rīkotais Nakts turnīrs telpās, kas beidzās ar volejbola «lielkoncertu» 9. maijā. «Monstru» grupā pirmo vietu ieņēma Armands Āboliņš ar Mārtiņu Jansonu, otrajā ierindojās A.Bergmanis ar Elvi Karpoviču, trešajā – Jānis Zadovskis ar Alvi Spangeru. Gandarījuma grupā uzvarēja Zane Leikuma ar Guntu Strodi, otrajā vietā Gatis Gamorja ar Kārli Maniņu, trešajā – Liene Brīkše ar Aigaru Liepu.

«Mix» grupā savukārt turnīru pirmajā vietā noslēdza Līga Plāte ar Jāni Petuhovu, otro vietu ieņēma  Vladimirs Remesovs ar Sandru Selgu, trešo – Sendija Ozoliņa un Aigars Vasiļevs.


Pievieno komentāru

Citas ziņas