Ar Kamillas Bartones un Aleksandera Zgirovska uzvaru noslēdzies tenisa turnīrs «Jelgava Open» (FOTO)

Ar vienspēļu fināliem atpūtas un sporta centra «Zemgale» tenisa kortos šodien noslēdzās starptautiskais «Tennis Europe Junior Tour» U16 grupas turnīrs «Jelgava Open». 

32 dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja abi turnīrā ar pirmo numuru izliktie tenisisti – zēniem Aleksanders Zgirovskis no Baltkrievijas, bet meitenēm rīdziniece Kamilla Bartone.

Eiropas junioru otrā ranga turnīrs «Jelgava Open» mūsu pilsētā norisinājās otro gadu, pulcējot ap 80 jauno tenisistu no 12 valstīm. Sacensības sākās ar kvalifikācijas kārtu aizvadītajā svētdienā un noslēdzās ar finālspēlēm šodien. «Lietus mazliet patraucēja, taču grafikā iekļāvāmies, un viss ir izdevies, kā plānots,» atzina sacensību direktors Mihails Ivanovskis, ar gandarījumu atzīmēdams arī  jau otro Latvijas pārstāves uzvaru «Jelgava Open» meiteņu konkurencē.

2014. gadā čempiones titulu nopelnīja Krista Cērpiņa, finālā pārspējot Šauļu tenisisti Ivetu Daujotaiti, kas bija ar otro numuru izsēta arī šajā turnīrā. Šoreiz lietuvietei ceļu uz finālu aizšķērsoja Marija Krupeņina no Krievijas, bet otrā pusfināla spēlē savukārt Kamilla pārspēja citu lietuvieti – Alisi Gaivoronskīti. Finālā, dažā neveiksmīgā izspēlē panervozējusi pat līdz niknuma asarām, trīspadsmitgadīgā Latvijas tenisiste savu gadu vecāko sāncensi Mariju tomēr pārspēja divos setos. Vēl pārliecinošāka bija A.Zgirovska uzvara finālā pār Lietuvas tenisistu Augustu Onaiti.

Dubultspēlēs, kur piedalījās deviņi meiteņu un 12 zēnu pāri, uzvarēja M.Krupeņina/ I.Daujotaite un MihalsMikula (Polija)/Endrjū Paulsons (Čehija).  

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas