Ar pēdējā posma sacensībām Jelgavā noslēdzas Latvijas ātrumlaivu čempionāts (FOTO) 2

Lieliskos laikapstākļos kā sportistiem, tā līdzjutējiem un vērotājiem sestdien Jelgavā aizvadītas Latvijas ātrumlaivu čempionāta noslēdzošā, septītā, posma sacensības. Mājinieku klubu «Paisums» šoreiz pārstāvēja divi dalībnieki RN2000 klasē – Guntis Lauss un Jānis Simanovs –, ierindojoties attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā.

Atzīstami rezultāti vēl trīs mūspuses braucējiem, pārstāvot citus klubus. Jelgavnieks Jānis Zarečņevs no Liepājas «UPB Energy» bija ātrākais GT30 klasē, bet jaunie valgundnieki Kārlis Degainis un Lauris Badauskis ieņēma attiecīgi trešo un ceturto vietu GT15 klasē.

Pēc pēdējā posma sacensībām kļuvis zināms arī sezonas kopvērtējums, kur uzvarētājos «ierakstījies» J.Zarečņevs, G.Lausam un J.Simanovičam attiecīgi otrā un ceturtā vieta, otrais arī K.Degainis, bet L.Badauskim pirmajā sezonā piektais labākais rezultāts.

Komandu vērtējumā «Paisums» šosezon ar diviem dalībniekiem palicis sestajā vietā, bet kluba vadītājs Jānis Kuķalks situāciju vērtē kā braucēju finansiālajām iespējām, tehnikas ķibelēm un sportistu veselības problēmām atbilstošu. Toties ir gandarījums, ka kopš 1959. gada ne sezona nav bijusi bez ātrumlaivu sacensībām Jelgavā. «Tagad arī norises vieta pie Lielupes promenādes ir ideāla – līdzjutēji var vērot notikumus uz ūdens no abiem upes krastiem un tilta.»

Sacensībās Jelgavā desmit dažādās laivu klasēs startēja trīs desmiti sportistu no Alūksnes, Liepājas, Aizkraukles, Jelgavas, Bauskas un Jūrmalas klubiem, trīs braucēji bija ieradušies no Kauņas. Viskuplāk bija pārstāvētas jauniešu JT250 un GT15 klases, «Formulas 2» iespējas demonstrēja vienīgais šīs klases pārstāvis Uvis Slakteris («Mēmeles sports», Bauska).


Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Šoreiz īgnums par neizdarību

Tikai pludmale slēgta gan sacensību dienā, gan pieķēzīta nākamajā. Ja vēl varam diskutēt par to vai sakultā ūdens rezultātā krastā sadzītās aļģu, zāļu kaudzes nevajadzētu savākt. Tad par to, ka pat bērnu pludmalītei nevar uzlikt atpakaļ nožogojošās bojas - gan publisks fuj pienāktos. Trīs glābēji tur pat lustīgi ar laivu "gonko" no viena krasta uz otru (ne jau glābšanas nolūkos) , bet bojas piepeldēt uzlikt nevar...

pirms 4 gadiem, 2016.08.21 20:19

qwe

Taisi savus "publiskos fuj" ar iesniegumu domē, nevis anonīmi mirstošā forumā!

pirms 4 gadiem, 2016.08.21 21:52

Citas ziņas